Google Chrome a praca w tle i otwarte okna

Potrzebuję aby Chrome było w tle więc mam włączoną opcję “Kontynuuj działanie aplikacji w tle…”.

Jednakże denerwuje mnie jedna rzecz. Da radę aby mimo tego, że Chrome jest w tle zamykanie przeglądarki powodowało automatyczne zamykanie kart ? Obecnie jest tak, że gdy zamknę przeglądarkę i ponownie ją uruchomię to wczytują się karty, które nie zostały zamknięte.

Nie chodzi Ci o tę opcję?

Tak mam. Problem w tym, że chrome siedzi w tle (i ikonka w zasobniku) i ta opcja powoduje taki stan rzeczy.

A nie chcę zamykać Chrome z tła.

Opcja “zamyknij karty po prawej” / “zamknij inne karty” i ostatnią :x:?

U mnie działa po ustawieniu opcji, którą pokazał @anon741072

Może ustaw na “kontynuuj tam, gdzie skończyłem”, a potem wróć do “otwórz stronę nowej karty”. W informatyce “wysiądź i wsiądź” sprawdza się na każdym kroku :wink:

Gdzie ty masz taką opcję ?

Spróbuję, może Chrome zrozumie swój błąd :smiley:

Jak na karcie użyję prawego przycisku myszki i może też obok “minimalizuj” / “maskymalizuj” / “zamknij”.

Wyczytałem w internetach, ze gdy włączoną jest opcja działania w tle to nic nie zrobię. Tak Chrome ma…

No pacz pan, a u mnie działa :slight_smile:

Masz zaznaczoną opcję działania w tle, masz ikonkę w zasobniku przy starcie i nie otwiera ci sie przy uruchomieniu pc chrome ?

Jest opcja “w tle”, jest ikonka (w tray’u), a po zamknięciu ostatniego okna Chrome i ponownym jego włączeniu dostaję pustą kartę.

Monit o ponownym otwarciu wszystkich kart dostaję tylko przy siłowym ubiciu Chrome.

To *uj wie…

windows

PO PROBLEMIE…
Wyłączyłem rozszerzenia, włączałem pojedynczo i mam włączone z powrotem wszystkie. a problem ustąpił.

Tak więc kij wie co powodowało błąd.

Winna jest wtyczka na której mi zależy - Checker Plus for Gmail™ :hot_face:

1 polubienie