Google Chrome - automatyczne czyszczenie historii po zamknięciu

Jak ustawić Chrome lub jakie polecacie rozszerzenie tak żeby po zamknięciu przeglądarki czyściła się sama historia przeglądania?

Edge ma to wbudowane.

edge://settings/clearBrowsingDataOnClose


Nie potrzebujesz takiego rozszerzenia. Poszukaj w opcjach. Nie używam Chrome tylko Edge ale każda przeglądarka w opcjach ma możliwość ustawienia by przy jej zamykaniu historia była czyszczona. Szukaj w działach “prywatność” lub “bezpieczeństwo”. Ewentualnie “pamięć podręczna cache” lub “historia przeglądania”

Nie interesuje mnie EDGE.
A wiecie jak zrobić żeby np zalogowanie na konkretnej stronie usuwało się po zamknięciu przeglądarki? Takie coś było w Firefox a tutaj nie wiem gdzie to ustawić.

Tak, podobnie jak z cache musisz w opcjach przeglądarki zaznaczyć “wyczyść cookies po zamknięciu przeglądarki”.

Wtedy usuną mi się inne zalogowania, a tak nie chce.

Jeżeli chcesz tylko na wybranych stronach to podczas logowania wybierasz by przeglądarka nie zapamiętywała haseł dla tej witryny. Czyli najpierw wyczyść wszystkie ciastka potem kiedy będziesz się logował na witrynę gdzie chcesz by zostało zapamiętane hasło potwierdź przy logowaniu że tego sobie życzysz a jeżeli nie wybierz, że przeglądarką ma nie zapamiętywać haseł dla danej witryny.
Kiedy będziesz logował się pierwszy raz przeglądarka zapyta ci się czy chcesz by hasło i login został zapamiętany czy nie.

Ma opcję ustawienia “szarej” listy cookie, które zostaną usunięte przy restarcie przeglądarki.

Z aktualizowanych widzę tylko ten dla Chrome/Opery:

Niby dodatek po ponownym uruchomieniu rozpoczyna czyszczenie historii, bo niby nie może wykryć że klikasz w zamknij lub zabijasz przeglądarkę z menadżera zadań (niby trudno wykryć, że chamsko wyłączasz program).

A tak to są jakieś z 2015-2018, czyli niekoniecznie ruszą z Chrome 86+.

Na tym polega właśnie tryb prywatny. Po zamknięciu trafisz cookie i całą historię. Nie widzę sensu takiej opcji w trybie normalnym