Google Chrome bardzo zwolnił

Witajcie,

dotychczas zmieniałem przeglądarkę raz na 2 miesiące i tak już przez rok. Bawiłem się pomiędzy Firefox a Google Chrome.

Aż dnia wczorajszego padło na Google Chrome raz na zawsze. No, ale jest problem, gdyż nie jest to ten sam Chrome co kiedyś… Dużo zwolnił, długo ładują się strony…

Za każdym razem jak odinstalowywałem robiłem to specjalistycznym programem (Revo Uninstaler) czyli czyścił rejestr i wszystko po kolei.

Przeczyściłem cały dysk różnymi programami, zdefragmentowałem go i nadal występuje ten sam problem.

Miałem Advandec System Care i on ma jakieś tam opcje internetowe, które optymalizuje łącze pod przeglądarkę.

Przeinstalowałem ją, ale zdaje mi się, że to on jest winowajcą. Odinstalowałem go, ale nadal jest to samo… Nie chce przywracać systemu, gdyż stracę pewne rzeczy…

Co mogę zrobić ?

Przeczyść system ccleanerem.

Wszystko było czyszczone…

Usunąłeś folder Chrome ?

W XP znajdziesz go w C :/doc &sett/ nazwa_użytkownika/ ustaw…lokalne/ dane aplikacji/ Google/Chrome

Jakbyś nie zauważył w podpisie mam Win Vista :stuck_out_tongue:

Pobawiłem się trochę programami i jakby lepiej trochę działa :stuck_out_tongue:

Ano, nie zauważyłem :slight_smile:

Te programy do oczyszczania/optymalizacji to sobie możesz podarować, są zbędne.

Być może, spekuluję, w poprzednich wersjach Chrome wprowadziłeś jakieś ustawienia które obecnie przeszkadzają.

Dlatego sugeruję usunięcie katalogu Chrome (przedtem włącz synchronizację).

Najbezpieczniejszy jest ccleaner.

Mam Tune Up Utilities 2011, CCleaner, Advandec System Care Pro. Z tych korzystam regularnie :slight_smile:

  • Defraggler do defragmentacji dysku :slight_smile:

Ja używam ccleanera i auslogis disk defrag.