Google Chrome, błąd po zalogowaniu się na nk.pl

Witam,

dziś zainstalowałem windows 7. pobrałem przeglądarkę google chrome i wyskakuje mi błąd na “NK” ale dopiero po zalogowaniu się.

Nie wiem o co w tym chodzi i jak to naprawić. A gdy instaluje mozilke to wchodzę na jakąś stronę i po chwili się zacina, i nie można nic zrobić.

Aha, i dodam jeszcze że strona się ładuje całkowicie wszystkie obrazki i animacje się wyświetlają a po chwili wyskakuje ten błąd na środku ekranu.

mzk93 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Pomoże ktoś???

Tak jest na każdej stronie?

Wklej log z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html na http://wklej.org/

Kliknij w znaczek wykrzyknika (zgłoś post) w prawym górnym rogu i poproś moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo.

Pozdrawiam.

Nie, tak wyskakuje tylko na naszej klasie z tego co zauważyłem do tej pory, i dopiero po zalogowaniu, a na jedną stronę(nie chcę reklamować) nie mogę się wcale z google chrome zalogować, a z moziili firefox moge na nią wejść i się zalogować, a nie mogę z niej się zalogować na nk fejsie i innych bo ścina cały komp się. i tylko menadżerem mogę zamknąć ff…

Tak wygląda ten błąd z chroma:http://imageshack.us/f/515/beztytuupnf.png/

oto te logi z OLT:

  1. plik olt http://wklej.org/id/822555/

  2. plik extras http://wklej.org/id/822556/

Dodane 04.09.2012 (Wt) 14:51

ref