Google Chrome długo się uruchamia

Witam od kilku dni mam problem z google chrome a mianowicie przeglądarka długo się uruchamia do tej pory chrome działała w tle i uruchamiała się błyskawicznie ale coś się zepsuło i przeglądarka nie działa w tle mimo zaznaczonej opcji kontynuj działanie po zamknięciu.Proszę o pomoc.

Zerknij na menedżer zadań - który proces chrome najbardziej obciążają CPU. Wtedy PPM - właściwości i coś wynajdziesz.
Ja mam edge i ma wyłączone działanie w tle i mimo wszystko otwiera się w przedziale sekundy. A miałem comodo icedragon 65.0.2, co szybkością uruchamiania biła po oczach.

No kłamczuszku.


A to pies?

Najbardziej zagorzały fan FF, :slight_smile:
zrobię filmik

Liczyłem wszystko edge. Prawie 2GB tego. Gdybym mu napchał tego, co w firefoxie, to windows by zdechł. Do tego mam w FF about:config a w zasadach organizacji ino to:


FF jest 8 razy mniejszy od edge i prawie tyle samo od chrome. Załadować dodatkami, to już trzeba dużo RAMu i sporo CPU.

Kurła - nie zapomnij migawki :wink:

wbiłem się w blendera, ale coś na szybko zrobię na weekend, dla sportu

Jak w przeglądarce nie ma nic do ratowania to można spróbować ją odinstalować, potem ostrożnie sprawdzić czy Google dobrze wysprzątał po usuwanym Chrome.

Potem pobrać najnowszy instalator i sprawdzić czy problem wróci już od pierwszego uruchomienia.

Dysk NVMe i koniec z problemami.

Jestem za.