Google chrome i Adobe Flash Player -> jak zainstalować?

Cześć, zmagam się z problemem. Otóż często oglądam mecze online. Proszę mi powiedzieć czy wszystko jest w porządku. Bo nie którzy mają Adobe Flash Player w google chrome, a ja mam tylko jakieś shockwave flash (linki do SS’ów podane poniżej). Nie mogę oglądać meczy (znaczy mogę, tylko się tną) i jest następny komunikat, że mam zainstalować nową wersję flash player’a. O co chodzi? Może ktoś mi wytłumaczyć??

Na dodatek piszą wszyscy, że google ma już coś wbudowane, itd. Ja nic z tego nie kumam. Może ktoś mi wytłumaczyć jak to zainstalować? A już mówię, że pobierałem i instalowałem ze strony Adobe Flash Player i… klops ;p

Oto SS’y: Jak to zrobić?

Do oglądania na takich stronach potrzebna jest też odpowiednia wtyczka, ja mam LiveVDO Plugin

Ta informacja co ci się wyświetla że potrzeba flash playera to zwykła reklama a klikając na nią lub tym bardziej pobierając coś z tego linka niemal na pewno złapiesz jakiegoś syfa.

Google Chrome ma już wbudowanego adobe flasha który jest zawsze aktualny więc nie musisz nic instalować.

Nad tą informacją że trzeba zainstalować flasha kliknij “close advertisement” (z angielskiego zamknij reklame) i powinno być ok.

te reklamy są najgorsze jakie wymyślono

one są zrobione do czystego zarobku

polecam do takich stron używać adblocka(każdy chce zarobić przez reklamy ale takie strony przesadzają, ale strony z mało przeszkadzającymi reklamami zostawić niech zarabiają)

a reklamy są napisane w flash playerze (szczególnie te tuchome) więc obciążają system

napisz jaki masz sprzęt

  • Windows 7 32-bit

  • AMD Athlon 64 Processor 3000+ 2.01 GHz

  • 1 GB RAM

i Ty masz 7ke zainstalowaną?

Gratuluje :lol: =D>

Przeinstaluj to na XP to wtedy komp będzie Ci normalnie chodził

To już prędzej Win 8 będzie na nim płynnie chodził

Na takim sprzęcie zawsze będzie się cioł filmik może jak będzie win xp i 360p to jakoś będzie ale więcej to już problemy(nie wiem jak w win 8 )

Znaczy ja mam tak, że Windows 7 jest szybszy na tym słabiaku niż Windows xp co miałem. Ale zainstalowałem ten LiveVDO Plugin i narazie śmiga jak należy. Dzięki wszystkim. :slight_smile: