Google Chrome i błąd profilu(?)

Witam serdecznie.

piszę odnośnie jednej dosyć niepokojącej rzeczy.

otóż od jakiegoś czasu po uruchomieniu google Chrome wyskakuje mi błąd pt.:

“Nie można poprawnie otworzyć profilu. Niektóre funkcje mogą być niedostępne. Sprawdź, czy profil istnieje oraz czy masz uprawnienia do odczytu i zapisu jego zawartości.”

po wciśnięciu OK przeglądarka się włącza. pracuję pod Windows 7 SP1. Niepokój ogarnia mnie gdzie indziej. czytałem już niejedno forum i rozwiązywanie problemów odnośnie tego błędu. i tak… po usunięciu chroma, zainstalowaniu go na nowo jest wszystko pięknie aż… aż do momentu, kiedy zrestartuję komputer… później nagle znów ten sam błąd wraca. Kiedy odinstaluję chroma, wyłączę - włączę komputer, zaintaluję go ponownie znów jest wszystko OK, aż do momentu wyłączenia komputera.

i tak w koło Macieju. wszystko jest cacy aż wyłączę komputer. czy ktoś się z tym spotkał? czy ktoś może znać rozwiązanie, bo mnie już powoli zaczyna szlag na to trafiać i zastanawiam się nad formatem komputera (aczkolwiek nie chciałbym tego robić, bo w zasadzie niedawno to przeprowadzałem).

dodam jeszcze, że Firefox działa bez problemu i Chrome dotychczas też nie “strzelał” fochów, po prostu od pewnego wyłączenia komputera zaczął wariować, i bez różnicy, czy zainstaluję nawet najnowszą wersję.

pozdrawiam i czekam na słowa pomocy. ![-o<