Google Chrome i przypięcie do paska zadań

Witam,

posiadam zainstalowaną przeglądarkę Google Chrome, przypiętą do paska zadań w Windows 7 HP x64. Od dziś występuje pewien problem - klikając na Chroma przypiętego do paska zadań tworzy mi się kolejna ikonka Chroma na pasku zadań. Nowa ikonka nie jest przypięta do paska zadań, lecz “stara” jest nadal przypięta. Skutkiem tego są 2 ikonki Google Chroma, jest to jak dla mnie nieestetyczne, czy ma ktoś pomysł jak ten problem rozwiązać? Próbowałem odpiąć i przypiąć na nowo, przypiąć nowo utworzoną ikonkę jednak co chwile pojawia się kolejna. Problem zaczął się pojawiać odkąd zalogowałem się a następnie usunąłem profil w przeglądarce.

Pozdrawiam.

A uruchom Chrome z pulpitu, może wtedy przypnie Ci się ikonka i będziesz miał jedną :wink:

Nie pomogło. Pół godziny zabawy za mną - bez skutku. Postanowiłem, że kolejnych 30 minut nie będzie. Zrobiłem reinstal przeglądarki i wszystko działa ok.

No i najlepsze sposób na większość problemów z programami, z pewnością szybszy od kompinowania, chociaż nie daję tyle radości :slight_smile: