Google Chrome - importowanie haseł

Witam. Czy w najnowszej wersji Google Chrome 78.0.3904.70 można zaimportować hasła z pliku? bo w poprzednich wersjach się dało. Bardzo proszę o pomoc.

Nie ma, nawet w eksperymentach.

Opcjonalnie jedno ręcznie wprowadź i w konsoli dewelopera usuń atrybut hidden:

  • klikasz prawym przyciskiem myszy na “eksportuj:arrow_right:Zbadaj element

  • potem dwa razy szybko klikasz w hidden i usuwasz przy pomocy backspace lub delete

  • potem możesz zamknąć konsole dewelopera i opcja tymczasowo wróci.


Co otwarcie ustawień musisz ponawiać, nie zapisuje się.

Moje chrome 78 się nabrało, Google nie pomyślało?

1 polubienie

Napisz mi po kolei jak to zrobić.

Tam gdzie masz takie trzy w pionie “kropki” obok haseł, to w nie kliknij, potem prawym przyciskiem myszy na “eksportuje hasła….”. Z listy wybierz zbadaj element, powinno ci się otworzyć okienko z narzędziami dla twórców stron.

Powinno “podświetlić” ci element eksportuj, a nad nim “importuj”.

Na tamtym importuj dwa razy szybko klikasz w “hidden”, usuwasz klawiszem z klawiatury (jak dowolny tekst) i opcja się tymczasowo przywróci.

Mam z tego usunąć? [hidden], :host([hidden]) {
display: none !important;
}

Po lewej dla buttona dwa razy klikasz w hidden i usuwasz i przycisk wraca tymczasowo.

Niestety nie mogę tego znaleźć.

Znalazłem, zrobiłem i działa :slight_smile: Dziękuję Ci bardzo.

Myślicie, że to naprawią?

Nie u wszystkich tak działa. U mnie nic ważnego nie podświetla.

Chyba potrzebujesz lupy?

<div id="icon"> ... </div> masz wyróżnione/podświetlone (by się wyróżniało na szarym).

Poza tym chyba się pogubiłeś w punktach i pominąłeś informacje o posiadaniu jednego już zapisanego hasła, by na 100% były 3 pionowe “kropki” i z nich wysuwane “Eksportuj” by potem uaktywnić ręcznie “importuj”.

Sądzę, że jak nikt nie zgłosił to może w 79 kompletnie z kodu usuną i w 80 zrobią tak by już Chromium nie reagowało na ręczne doklejenie HTML.

Mam chyba z 50 haseł i te 3 kropki też.

Właśnie, nawet z lupą tylko to widzę…

a…

Powinno “ podświetlić ” ci element eksportuj
a ja widzę i Ty też: <div id="icon"> ... </div>

Jeśli tam widzisz jeszcze eksportuj albo importuj to ja jutro pędzę do okulisty. :grinning:

Bo ma być wyświetlone eksportuj, ty już badasz element przed wyświetleniem to masz co masz a nie:

Zaktualizowałem Google Chrome do 78.0.3904.87 i wciąż to samo.

https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/list

szukaj może ktoś zgłosił i programiści napisali czemu ukryli i czy mocniej usuną funkcję importowania z kodu przeglądarki.

A mogę na tej stronie też napisać?

Możesz, ale dobrze by było po angielsku.

Nie umiesz to znajomy może niech pomoże opisać, ostatecznie jakiś Google Translator / Deeppl.


Jedynie problematyczny jest podpunkt, że wystarczająco sprawdziłeś, że ktoś tego nie zgłosił jako bug lub na blogu Google napisało, że wycofuje opcje importu (bo tak…).

Napisałem po angielsku. Ciekawe czy ktoś odpowie.