Google Chrome - jak odszukać loginy i hasła?

Zmieniłem dysk twardy, bo stary zaczynał szwankować. System postawiony na nowo. Czy można ze starego dysku przenieść

loginy i hasła na nowy dysk, jest tego trochę i nawet nie wszystkie pamiętam :frowning: , gdzieś zapisywałem ale jak to  w życiu…  .

 

Gdzie te rzeczy są zapisywane na komputerze?, jeśli się nie mylę to  ma to ścisły związek z plikami cookie ponieważ podczas czyszczenia komputera “Ccleanerem”, aby nie stracić tych danych trzeba było zaznaczyć “nie usuwanie” plików cookie do adresu danej strony, jak choćby tutaj: www.dobreprogramy.

 

Z góry dzięki bardzo za pomoc.

Zależy o jakie loginy i hasła Ci chodzi. Czy do zapisanych w przeglądarce (IE, Firefox, Chrome) czy do programów i gier, które masz zainstalowane?

Przepraszam nie doprecyzowałem, chodzi  o te zainstalowane w przeglądarce Chrome. 

Nie bardzo wiem jak to jest, ale po każdym użyciu “Ccleanera” musiałem na nowo odtwarzać hasła i  loginy.

W jednym z tematów na tut. forum koledzy podpowiedzieli, aby odznaczyć pliki cookie dla danych stron i było po problemie :slight_smile: .

 

Teraz chciałbym przenieść te ustawienia jeżeli się da :wink: ,-  czyli będzie to gdzieś w ustawieniach Chrome ? . 

Chyba “zapisane” a nie “zainstalowane”? :wink:

 

Sporadycznie używam Chrome ale jak jestem zalogowany w Google i ustawione robienia backupu, to Chrome sam zapisuje hasła na serwerze Google i jeśli zaloguje się z innego komputera to mam przywrócone automatycznie w Chrome swoje zakladki, hasła itp.

Pewnie nie zapisałeś haseł w Chrome, to po skasowaniu plików cookie zostałeś z danej strony wylogowany. W CCleaner za kasowanie haseł odpowiada inny punk do zaznaczenia.

 

 

APTX_24

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Do Agatona - dziękuję za uwagę, zmieniłem tytuł, mam nadzieję że dobrze.

 

Cedar, to już nic z tego nie wiem :frowning: . Jak podłączam z powrotem stary dysk to wchodzę na każde forum bez logowania. Zatem te informacje będą gdzieś na dysku?. Jeżeli podczas logowania wybieram opcje “zapisz”, “zapamiętaj”, czy ( jakoś tak )to ,gdzie to się zapisuje, na koncie w google?

Proste pytanie, logowałeś się na konto Google w Chrome? Jeśli tak to wszystkie zapisane hasła/loginy są synchronizowane z tym kontem i po zalogowaniu się w innym miejscu (np na nowym komputerze) są przywracane.

Wchodzisz bez logowania bo jesteś zalogowany - ciasteczka to powodują ale w nich nie ma haseł, one są w profilu Chrome.

Załóż (jeśli nie masz) konto Google, w Chrome (ze starego dysku) wejdź w Ustawienia i ustaw synchronizację (Zaawansowane ustawienia synchronizacji)

 

Tu będziesz miał wynik tego co zostało zsynchronizowane: https://www.google.com/settings/chrome/sync

 

Następnie w Chrome z nowego dysku zaloguj się na konto Google, załącz synchronizację, ustaw co chcesz synchronizować tak jak na starym Chrome i te wszystkie dane powinny Ci się przenieść do nowego.

Mam konto w Google i w między czasie, kiedy czekałem na Waszą odpowiedź zalogowałem się na nowym dysku i niestety nic. Wchodzę na kolejne forum i muszę od nowa login hasło.