Google chrome- nie działa youtube na stronach

Ostatnio czyściłem komputer za pomocą programu ccleaner.Po czyszczeniu nie włączają mi się filmiki youtube na róznych tematycznych stronach. Na samej stronie youtube.com wszystko jest ok ale na innych stronach nawet po wciśnięciu play nawet nic nie rusza jest tylko czarne tło.Ktos wie w czym jest problem? W innych przeglądarkach jak mozilla,opera wszystko jest ok.Pewnie cos w ustawieniach przeglądarki google chrome się zmieniło ale nie mam pojęcia co.

CCleaner co najwyżej wyczyścił pamięć podręczną przeglądarki. Dla pewności możesz zrobić to sam jeszcze raz http://support.google.com/chrome/bin/an … swer=95582

Gdy nie pomoże (zrestartuj Chrome po wyczyszczeniu i wtedy sprawdź) to zobaczy czy nie masz wgranych rozszerzeń, jeśli są to dla pewności usuń. Jeśli nie poskutkuje to odinstaluj Chrome i wgraj od nowa, przy okazji usuwając z systemu wszelkie pozostałości.

Zrobiłęm reinstalke chrome ale dałem opcje,zeby nie usuwało historii stron chodziło tu chyba o strony zapisane jako ulubione.Zrobiłęm także reinstalke flasha ale też nie ma różnicy.Ale dziwne jest to,ze chodzi normalnie na operze,mozilli chrome plus a na zwykłym google chrome coś jest nie tak.

Dodane 04.01.2013 (Pt) 18:40

Rozwiązałęm problem :slight_smile:

Dla osób,które miałyby podobny problem w przyszłości czyli filmik chodzi na youtube ale nie chodzą filmiki youtube na stronach należy zrobic tak

Trzeba wyczyścić pamieć przeglądarki z youtuba

Ustawienia->ustawienia treści->wszystkie pliki cookie i inne dane->mamy kilkadziesiat nazw stron ale po prawej jest wyszukiwarka i wpisujemy youtube i wyświetlą nam się prawdopodobnie dwie nazwy youtube jedna www.youtube.com i druga youtube.com klikamy na tą bez wwwi po prawej jest X do jej usunięcia albo wciskamy delete i wszystko działa :slight_smile: