Google Chrome nie pyta o zapamiętanie hasła

Witam !

Google Chrome nie pyta o zapisanie loginu i hasła albo czasami ma odchyłki i pytanie o zapamiętanie po długim czasie lub nie na wszystkich witrynach np.Na nk po wpisanie loginu i hasła(prawidłowego) zapytało po 3 minutach siedzenia ale zapisało drugim przykładem zapisania hasła to forum dobreprogramy od razu się zapytał o zapisanie hasła, a na wszelkich innych stronach nie pyta mimo że mam zaznaczone. Zapisane hasła Plemiona i inne stronki to importowane z przeglądarki Firefox.Niby durnota ale denerwuje trochę, a żadnych dodatków nie mam ochoty pobierać skoro zapytał się tylko na dwóch stronach o zapisanie hasła

Musisz sprawdzić sobie czy przeglądarka google chrome ma ustawione zapisywanie haseł, a więc wejdż w prawym górnym rogu na znak klucza—> opcje --> zakładka (prywatne rzeczy), musi być zaznaczone --> proponuj zapisywanie haseł i to tyle.

Jeśli uważasz że to tyle to jesteś w błędzie bo mam zaznaczone więc to nie koniec dodam że chrome na opóźniony zapłon w pytanie bo na stronie gryonline.wp.pl zapytało o zapisanie hasła ale dopiero po około 40 sekundach

zainstaluj od nowa google chrome , robiłes to prawda?

Tak robiłem, poskutkowało w niewielkim stopniu to znaczy pyta ale nie na wszystkich a wyjątki do zapamiętywania haseł są puste

A którą wersje posiadasz? Też miałem z tym problem wcześniej rozwiązanie bylo proste aktualizacja do nowszej wersji tyle że przed aktualizacją całkiem usuń Chrome wyczyść wszystko rejestr, profil itp i dopiero wtedy instaluj.

9.0.597.107 z tego co wiem to najnowsza wersja dla Windows dodam że miałem Sp2 i pracował z zapamiętywaniem haseł a teraz po aktualizacji do Sp3 pyta dalej ale nie na wszystkich stronach wina po stronie systemu ?? Wyczyszczę rejestr itp i dam odpowiedź

P.S Dodam jeszcze Windows Xp

Dodane 09.03.2011 (Śr) 17:11

praktycznie nic to nie dało … zapytał tylko o zapisanie hasła na stronach forum dobreprogramy nk i grepolis na takich stronach jak plemiona thewest i tanoth (oczywiście są to polskie strony ) nie zapytało

No to może zainwestuj w alternatywe? Przykładowo w RoboForm? Przeczytaj o nim http://www.roboform.com/platforms/brows … gle-chrome

niewiem od kilku dni myślę o zmianie ale to już będzie 4 zmiana jak się mylę tylko nie polecajcie mi firefox, opera, chrome :wink:

Ale ja nie miałem na myśli zmiany przeglądarki :wink:

wiem zauważyłem co to jest dopiero po instalacji Chrome przy tej aplikacji się zawiesza ;/ i zmieniłem spowrotem na operę muszę jak będzie czas sformatować C

To fakt przy najnowszej wersji Chrome może ten wynalazek nie działać dobrze.