Google Chrome nie zapisuje historii

Witam, mam taki problem, ponieważ przeglądarka Google Chrome od jakiegoś czasu przestała zapisywać historię przeglądania stron, próbowałem już robić aktualizację ale to niestety nie pomogło.

Czy da sięto jakoś naprawić?

Może masz ją uruchomianą w trybie incognito (tryb prywatny)?

Mam w normalnym trybie, pozatym w trybie prywatnym jest obok kart taki detektyw.

Jeżeli masz program do czyszczenia systemu to sprawdź czy w nim nie ma zaznaczonej opcji usuwania historii. Np w CCleaner jest taka opcja, tylko,że ja mam ją odznaczoną. Pozdrawiam serdecznie.

To chyba nie przez to, mam jeszcze przeglądarkę “Opera” i “Firefox” i w tych przeglądarkach wszystko jest w porządku.

No to jedyne wyjście odinstaluj, usuń wszystkie pozostałości po Chrome z dysku oraz z rejestru i zainstaluj na nowo.

I jedynie to pomogło.

A czy nie miałeś czasami zainstalowanego rozszerzenia do Google Chrome o nazwie Click&Clean? On czyści wszystko co ustawisz przy wyłączaniu przeglądarki.

Niemnialem zadnego takiego rozszerzenia.

Udało mi się rozwiązać problem. Wiem że temat jest z 2010 roku ale mi w roku 2013 też się zdarzyło to samo mimo że chrome już jest dużo nowszy niż wtedy - chrome w którymś momencie przestał zapisywać historię przeglądania. Wchodząc w historię pokazywało mi ostatnią historię sprzed kilku tygodni. Problem sam nie zniknął.

Nie miałem żadnych wtyczek blokujący historię.

Zrobiłem tak:

Wszedłem w historię i u góry wybrałem przycisk wyczyść dane przeglądarki

ALE!

zaznaczyłem tylko z ostatniej godziny żeby nie stracić wszystkiego i co ciekawe pomogło bo nagle się odbugowało i już pokazuje wszystko co przeglądałem ponad godzinę temu i wcześniej też- wszystko. Wiem że to śmiesznie proste i aż głupie ale pomogło.

To oznacza że chrome zapisywał historię ale jej nie wyświetlał nie wiem czemu, jakiś błąd musiał być.

PS. miałem ten błąd kilka tygodni i wyłączanie i włączanie chroma oraz systemu nie pomagało, tylko wyczyszczenie danych pomogło.