Google Chrome - odświeżanie się stron

Witam

Mam problem od dłuższego czas w Chrome. Gdy chce się zalogować np. do nk , wpisuje login i hasło i po kliknięciu zaloguj, strona się odświeża i wraca formularz logowania się, mam tak na wielu stronach, tak samo dzieje się na serwerach hostingowych np rapidshare czy hotfile, trwa doliczanie czasu i strona się odświeża i znowu liczy, na IE wszystko działa normlanie

Spotkał się ktoś z takim problemem?

Właśnie musiałem wysłać posta z IE bo w Chrome jak kliknąłem wyślij to pola się wyczyściły;/

  1. Czy posiadasz jakieś dodatki do Chrome, które mogą powodować ten problem? (jakiś dodatek od blokady reklam z dzikimi filtrami, Flashblock itd).

  2. Wyczyść historię, ciasteczka, pamięć, dane z formularzy. Możesz to zrobić albo z poziomu CCleanera, albo z poziomu samej przeglądarki

Ustawienia->Opcje->Dla zaawansowanych->Wyczyść dane przeglądarki. Zaznacz wszystko i wyczyść.

  1. Przeinstaluj przeglądarkę, usuwając przy okazji wszystkie foldery Google (nawet te ukryte).

Sam posiadam Chrome, praktycznie od jego premiery i nie spotkałem się z takim problemem.

FTF

czyli First Things First

Podaj wersję Chrome

nie ma żadnych dodatków, reinstalowałem itd i było dobrze przez tydzień i problem wraca. wersja to 4.1.249.1045 (42898)

Siedzisz na kanale stable , a ja nie :stuck_out_tongue:

Jedyne, co mogę zaproponować, (choć wątpię, że nie zrobiłeś tego wcześniej) to

klik na ikonę Klucza

Opcje

klik na środkowej zakładce

sprawdzenie ustawień

z ustawieniami jest wszystko ok, piszę bo to nie typowy problem ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć tego wątku w necie