Google Chrome - powolne ładowanie stron

Problem dość dziwny, może i błahy, ale ostatnio mój Google Chrome baardzo zwolnił. Strony dość długo się ładują - na początku jakby nie chciały się ładować - ale w końcu się załadują. Nawet gdy chcę wejść w historię, to dość długo się ładuje - dłużej niz zawsze. Nigdy nie miałem takich problemów, nawet mimo często bardzo małej ilości wolnego miejsca na dysku C (teraz jest nawet całkiem sporo, w porównaniu z tym, kiedy dobrze działało). Żeby było może śmieszniej - filmiki np. na Youtube chodzą bardzo dobrze, ładują się bardzo szybko - jak na moją prędkość neta przystało… ale nagle z dnia na dzień same ładowanie strony zajmuje troszkę czasu (tak jakby mój internet miał prędkość 0,5 mb), nawet przy ładowaniu historii. Ktoś coś poradzi? :slight_smile:

Podaj system operacyjny i tekst komunikatu na szarym tle w lewej dolnej części chrome’a .

Edit: Może się przydać : https://support.google.com/chrome/answer/113910?hl=pl

Windows XP… o jaki tekst komunikatu chodzi? Gdzie go znaleźć?

Lewy dolny róg okna chrome nad przyciskiem Menu Start [Na szaro podczas ładowania strony]

Początkowo przez długi czas (większość czasu ładowania) nic się nie pojawia. Potem “Oczekiwanie na ping.chartbeat.net”.

Ogólnie tak zauważyłem - że jak już “wędruję” po stronie - to chodzi normalnie, ale jak chcę otworzyć inną stronę, to działa tak, jak opisałem.

Moim zdaniem problemem jest zapora systemowa lub antywirus .

Powyłączaj wszystko i sprawdź czy problem nie ustępuje .

W razie W : Użyj tego https://support.google.com/chrome/answer/113910?hl=pl i kieruj się umieszczonymi tam wskazówkami .

Niestety :frowning: Problem nadal występuje… wyłączyłem zaporę, rozszerzenia, pliki cookie i pamieć podręczną wyczyściłem, itd. itd. niestety nadal problem jest - nawet jak chcę zobaczyć te rozszerzenia - to ta zakładka też się dość sporo ładuje, ale jak np. jestem tu na forum - tak samo, długo się ładuje, ale jak już jestem na stronie i klikam kolejne działy, itp. to działa normalnie (tak jak powinno).

Dla pewności sprawdź czy problem ten występuje na innych przeglądarkach typu Mozilla Firefox , IE , Opera itd.

Kilka dni temu miałem ten sam problem z laptopem siostrzeńca .

Jeśli występuje jedynie w chrome , zainstaluj wcześniejszą wersję ( ja używam “28.0.1500.72 m” i wszystko śmiga ) .

Daj log otl. Lecz pierw spróbuj zmienić dns’y. Usuń wszystkie wtyczki / dodatki i wtedy spróbuj :slight_smile: