Google Chrome Problem Nie Instaluje Się

Witam otóż mam taki problem że pobieram instalke chroma uruchamiam i ciągle się ładuje, pobiera się do końca i nic nie wyskakuje tylko wszystko zaczyna się od początku :? nie wiem jak sobie z tym poradzić.?

Alternatywny instalator (offline) http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=pl&answer=126299

Pewnie masz w w pewnych wpisach w rejestrze i w dokumentach settings jakiś problem. Dopóki nie oczyścisz systemu z resztek, będzie z instalacją chrome problem. Wpierw zaznacz w opcjach folderów - pokaż ukryte pliki i foldery. Wpisz w systemowej wyszukiwarce słowo chrome i wszystko kasuj. Potem otwórz rejestr wpisując w uruchom regedit i kliknij w edycja, potem znajdź. Wpisz chrome i kliknij znajdź następny. Usuwaj zaznaczone i powtarzaj znajdź następny, dopóki nie wyświetli się, że wyszukiwanie zakończone. Użyj lekkiego programu z DP JetClean, to wyczyścisz pozostałości, błędne ścieżki i inne nieprawidłowości w rejestrze. JetClean zrobi to dokładniej, niż ccleaner. Potem pobierz chrome.

Dziękuje Wam obu ale na razie nie będę grzebać w rejestrze ponieważ udało mi się zainstalować przez ten alternatywny instalator. Jeszcze raz DZIĘKI !!

rafalo0310 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Czy taki tytuł odpowiada?