Google chrome - problem z ilością wyników wyszukiwań

Witam, na stronie google.pl / google.com jest przycisk opcji - ustawienia wyszukiwania.

Pod tą opcją kryją się trzy możliwe do wyboru rzeczy:

Kiedy chcesz używać wyszukiwania dynamicznego?

x Tylko, gdy mój komputer jest wystarczająco szybki.

x Zawsze używaj wyszukiwania dynamicznego.

x Nigdy nie używaj wyszukiwania dynamicznego.

Mnie interesuje opcja ostatnia, gdyż na jednej karcie mamy 100 wyników.

Próbuję zmienić opcję z pierwszej lub drugiej na ostatnią, tak by mieć 100 wyników na stronę. Niestety, mimo, iż opcja jest zaznaczona, na stronie mam cały czas 10 wyników.

Wcześniej chrome się posypał, po synchronizacji z Androidem. Dlaczego? Nie mam pojęcia.

Proszę o pomoc, czy można jakoś zmusić chrome do nie używania wyszukiwania dynamicznego.

Z góry dziękuję !

Próbowałeś wyczyścić ciasteczka w przeglądarce i na nowo ustawić wyniki wyszukiwań? Sprawdź też czy przy ustawieniu na 50 jest jakaś zmiana (oczywiście po tym klik w “Zapisz”…).

niestety, pomimo, że zaryzykowałem Twój pomysł i wszystkie loginy i hasła muszę jeszcze raz wklepywać do ponad 30 przypiętych kart, nie zadziałało …

Trzeba było usunąć tylko ciastka z “google” w nazwie… najwyraźniej usunąłeś dane formularzy, zapamiętane hasła itd. innymi słowy, poleciałeś po całości z czyszczeniem :wink:

Menu->Ustawienia->Pokaż ustawienia zaawansowane->(Prywatność) Ustawienia treści->(Pliki cookie) Wszystkie pliki cookie i dane witryn. Okno jakie się pokaże z listą wszystkich ciastek, posiada pole filtrowania/szukania wyników, wpisujesz do niego “google”. Na liście pozostają tylko te cookies, które mają w nazwie wpisane słowo. Teraz nie jestem pewny, które konkretnie ciacho trzyma konfig wyszukiwarki, ale usunięcie “google.pl” lub “www.google.pl” powoduje (jak najedziesz na któryś wpis z listy, pojawi się “X” po prawej tego wpisu, służy on do usuwania…), że zapamiętane ustawienia wyszukiwań na stronie google powrócą do ustawień domyślnych (najlepiej nie mieć otwartej żadnej strony google’a przy tej czynności). Oczywiście okno z listą ciastek, po usunięciu jakiegokolwiek (należy zatwierdzić przyciskiem “Gotowe” w oknie z listą)… Dopiero po tym przechodzisz na stronę wyszukiwarki, wchodzisz w ustawienia i konfigurujesz.

też nie działa, a w support chrome.com nikt się nie odzywa na angielskich forach :frowning:

No to najwyraźniej coś trzasnęło w przeglądarce, możliwe że sam profil jest w jakiś sposób uszkodzony. Sprawdź jak sprawa będzie się mięć po utworzeniu nowego profilu (w razie czego będziesz mógł do niego powrócić, chyba będziesz wiedział jak…).