Google Chrome przerywa pobieranie niektórych plików

Korzystam z przeglądarki Google Chrome i często pobieram różnego rodzaju pliki. Niestety nie raz spotykam się z tym że Chome przerywa pobieranie pliku z różnych powodów np. z powodu że program może wpływać na działanie Chrome. Denerwuje mnie to bo muszę wtedy użyć jakieś innej przeglądarki tylko po to by pobrać jeden plik. Ostatnio Chrome przerywa pobieranie z jeszcze bardziej bezsensownego powodu jakim jest to że plik jest rzadko pobierany. Czy da się to jakoś wyłączyć albo przynajmniej wybrać powody z których pobieranie zostanie przerwane/plik zostanie zablokowany itp. ?

Rzadko pobierany.Ale są dodatkowe opcje.“Pobierz mimo to”.U mnie pobiera.Ostatnio miałem taki fenomen z aktualizacją SystemNinja chyba 3.1.1 Chrome zaktualizowane do ostatniej wersji ostrzega tak jak piszesz:“plik jest rzadko pobierany i może uszkodzić system”.Wówczas wybieram dodatkowe opcje.I wszystko działa jak ma być.Pozdrawiam. :mrgreen: .Oczywiście musisz być w stu procentach pewien z jakiego źródła -pewnego pobierasz.Najlepiej bezpośrednio ze strony producenta i bez żadnych asystentów i innego badziewia.Bądź ostrożny i odhaczaj w trakcie pobierania to co zbędne :-D