Google Chrome - przewijanie: skok na koniec/początek

Witam. Zacząłem używać google chrome. Jednak jest coś nie tak. Mianowicie gdy przewijam stronę nawet o jeden poziom na kółku myszy - strona przeskakuje na dół. Gy delikatnie wychylę kółko w górę - przeskakuje na sam szczyt strony, tak, że nie mogę przemieścić się po stronie - mogę jedynie oglądać początek lub koniec gdy przewijam kółkiem myszy. W FF 5 minut temu było OK. Co się dzieje?

A w FF po tych pięciu minutach jest ok?

Może coś trafiło browser. :wink:

Spróbuj reinstalacji.

Ale najpierw oczywiście eksportuj zakładki i ulubione. :wink:

W FF zawsze było OK, wszędzie indziej też (notatnik, word itd itp - nadal jest dobrze). Tylko Chrome szwankuje a mam go od całych… 2 dni… Zainstalowałem nawet tę wtyczkę do płynnego przewijania i nic…

Dodane 11.10.2010 (Pn) 15:21

I to nie chodzi tylko przy przeglądaniu stron - np w opcjach Chrome gdy jest jakieś okienko do przewinięcia - przewija się jak powinno… :o

MBHunter , u mnie w tej chwili na Linux Mint w Google Chrome chodzi przewijanko płynnie jak ta lala. :wink:

Trudno powiedzieć co się dzieje odnosząc się do pytania z Twego pierwszego postu, gdyż pierwszy raz spotkałem się z opisem takowej sytuacji. Możliwe, że tak jak napisałem wyżej czegoś mu brakuje. W opcjach nie zauważyłem jakiegoś magicznego tricku, który powodował by poprawę opisanej przez Ciebie sytuacji.

Spróbuj tak jak pisałem, reinstalacji. Jednak tym razem pobierz z oficjalnego źródła, co jak myślę uczyniłeś i poprzednio ?? :wink:

Update:

A czy masz wszystkie aktualne sterowniki? Flash jest już w Google Chrome “zaimplementowany” może coś z Javą albo czymś innym.

Jakie strony się tak zachowują? Wszystkie, czy tylko wybrane?

Poszedł reinstall, z oficjalnego źródła, oczywiście. Nadal nic. Wszystkie strony się tak zachowują. Może to ma związek z tym co napisałeś na końcu - flash player 10 (o zgrozo…) albo java, albo jeszcze coś innego?

Flash by raczej można było wykluczyć, gdyż u mnie wszystkie “jadą” płynnie.

Ale jak już mówiłem, a w zasadzie pisałem, pracuje na Linuksie.

Java i wszystkie inne “dodatki” bez których strony mogą wyświetlać się w sposób nieprzewidywalny aktualne?

Java aktualna. Wszystko musi banglać, skoro w FF i IE było dobrze. To naprawdę dziwna sytuacja, jeszcze nigdy tak nie miałem w żadnym programie a trochę już używam najróżniejszych. To nie jest też wina sterowników myszy… więc czego…?

Spróbuj wyłączyć wszystkie rozszerzenia jakie posiadasz. U mnie był podobny problem, bo korzystałem z jakiegoś dodatku, który kłócił się z innym. Po jego wyłączeniu, a potem odinstalowaniu wszystko było OK. Chociaż nie mówię, że u Ciebie to pomoże, ale warto spróbować.

A nie pamiętasz może jakiego dodatku używałeś?

Wyłącz wszystkie --> Sprawdź

Włączaj po kolei po jednym --> Sprawdzaj

Tak na pewno znajdziesz winowajce, żmudne to pewnie będzie, ale skuteczne. :wink:

Winowajcą były sterowniki do myszki A4tech X740. Po odinstalowaniu Chrome zaczął działać normalnie.