Google Chrome - RESET

Witam. Mam pytanie dotyczące resetu ustawień Google Chrome. Muszę zrobić reset całej przeglądarki więc Ustawienia - Zaawansowane - Resetowanie ustawień.

Problem w tym, że reset nic nie daje bo jakoś automatycznie ( tak podejrzewam) ustawienia, zakładki etc zostają bo są przypisane do konta google. Jest sposób, żeby zresetować ustawienia konta google do samej przeglądarki? Podejrzewam, że są jakieś opcje synchronizacji, ale albo jestem ślepy i nie mogę znaleźć, albo… no w sumie to jedyna opcja :stuck_out_tongue:

Czyszczenie zsynchronizowanych danych https://support.google.com/chrome/answer/2390059?hl=pl

Przepraszam jeśli napisałem to w złym dziale, ale dopiero teraz się zorientowałem.

 

Właśnie samo usunięcie osoby nic mi nie daje. Zrobiłem tak jak było tam napisane i po ponownym zalogowaniu na konto google wszystko wróciło. Dodatki, rozszerzenia, zakładki etc.

Resetowanie synchronizacji Chrome

Przywracanie ustawień domyślnych Chrome

Problem rozwiązany. Oprócz zresetowania synchronizacji - co w końcu mi się udało, musiałem reinstalować przeglądarkę bo dane z konta google zapisały się nawet w ,czystej" przeglądarce i nie dało się ich zresetować. W ogóle zdziwiłem się bo po usunięciu z Chrome wszystkich kont, do czasu reinstalacji pojawiało się i tak jakieś konto o dziwnie brzmiącej nazwie, którego nie dało się usunąć. W każdym razie problem zażegnany i dzięki za pomoc :slight_smile: