Google Chrome - strona MSN pojawia się w drugiej karcie


(szpon5) #1

Witam serdecznie. Instalowałem na szybko Skype i przez przypadek zapomniałem odznaczyć, aby nie ustawiało MSN jako strony startowej. W innych przeglądarkach pozbyłem się tej strony, ale w Google Chrome ona pozostaje. Przy włączaniu Chrome, otwiera się nowa karta z tą stroną. Nie pomaga zmiana strony startowej, w rozszerzeniach nie ma jakiegoś które to powoduje, to samo we wtyczkach (chrome://plugins/).

A więc Chrome włącza się z dwoma kartami, pierwsza ze stroną startową i druga z tą metromsn. Jak zrobić, aby nie było tej drugiej przy włączaniu?


(Longhorn2009) #2

Sprawdź skrót czy tam nie jest coś namieszane już na samym starcie. Ewentualnie użyj AdwCleaner, powinien poradzić na ten problem.


(Echo1) #3

Ustawienia google chrome -> Ustawienia->Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron:(klikamy)Wybierz strony ->wybieramy,ustawiamy ->strony otwierane przy uruchamianiu


(szpon5) #4

Jak mogłem tego nie zauważyć, a patrzyłem w ustawieniach. Cóż, skupiłem się głównie na liście stron pod opcją “pokaż przycisk strony startowej” i dalej już tylko w dole szukałem. A to było powyżej, hehe.

Dzięki bardzo :smiley: