Google Chrome - strona MSN pojawia się w drugiej karcie

Witam serdecznie. Instalowałem na szybko Skype i przez przypadek zapomniałem odznaczyć, aby nie ustawiało MSN jako strony startowej. W innych przeglądarkach pozbyłem się tej strony, ale w Google Chrome ona pozostaje. Przy włączaniu Chrome, otwiera się nowa karta z tą stroną. Nie pomaga zmiana strony startowej, w rozszerzeniach nie ma jakiegoś które to powoduje, to samo we wtyczkach (chrome://plugins/).

A więc Chrome włącza się z dwoma kartami, pierwsza ze stroną startową i druga z tą metromsn. Jak zrobić, aby nie było tej drugiej przy włączaniu?

Sprawdź skrót czy tam nie jest coś namieszane już na samym starcie. Ewentualnie użyj AdwCleaner, powinien poradzić na ten problem.

Ustawienia google chrome -> Ustawienia->Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron:(klikamy)Wybierz strony ->wybieramy,ustawiamy ->strony otwierane przy uruchamianiu

Jak mogłem tego nie zauważyć, a patrzyłem w ustawieniach. Cóż, skupiłem się głównie na liście stron pod opcją “pokaż przycisk strony startowej” i dalej już tylko w dole szukałem. A to było powyżej, hehe.

Dzięki bardzo :smiley: