Google Chrome tnie filmy

Witam, od kilku dni nagle google chrome zaczęło przycinać filmy na każdym portalu, również twitch’u/ youtube. Reinstalowałem przegladarke, czyściłem komputer ad aware, i nic nie pomogło, dlatego zwracam się do was o pomoc.

Przeczyść komputer programem . CCleaner :

https://secure.piriform.com/502/cookie?affiliate=32372&redirectto=http%3a%2f%2fdownload.piriform.com%2fccsetup416.exe&product=70988

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

jak sprawdzic te DNS’y?

Historie właśnie powinno się skasować co za wprowadzanie w błąd.

DNS nie ruszaj zależy od dostawcy internetu często są ustawiane automatycznie i zmianą tylko zaszkodzi

Start --> Panel sterowania --> Centrum sieci i udostępniania --> Połączenie lokalne IPv4 --> Właściwości

Nie u każdego dostawcy internetu można samemu zmieniać ustawienia ale rady żal… Przecież wcześniej było u kolegi wszystko dobrze bez zmian w ustawieniach protokołu, bezsens. Według mnie wystarczy przeczyść przeglądarkę cclenerem i zdefragmentować dysk

 

Przecież podałem aby uzyskać adres + inne automatycznie.oraz Konfigurację alternatywną.

Co to szkodzi ?

Wiesz od czego jest Konfiguracja alternatywna ?

ok dysk zdefragmentowany, cc clearner zrobil swoje, a problem nadal wystepuje.

Przeczyść Flash cclenerem i zaktualizuj

przeczysczony

Adobe flash player 14 activex

Adobe flash player 14 plugin

 

problem wystepuje nadal

Przeinstaluj sterownik od karty graf.

co ma sterownik do tego? skoro w IE normalnie wszystko dziala

No własnie nic spróbuj użyć innej przeglądarki i jeżeli inna da rade to można google chrome odinstalować bo mi też padł i koledze też jak będzie sie ciąć to dopiero można robić coś z kartą

racja

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

nie tak prędko komputer nie zawsze chce wykonywać takie czynności gdy nic poważnego sie nie dzieje