Google chrome wiesza (się i) cały system

Pomocy!

Widziałem tu podobny temat, ale poza radą o przeinstalowanie Chrome’a nie było tam nic ciekawego, dlatego założyłem osobny.

Sytuacja wygląda tak: Od paru dni Google Chrome działa tak, jakby czekał na koniec świata, czyli dużo wolniej niż zazwyczaj. Po paru minutach potrafi się zawiesić, unieruchamiając cały system, i to nie przy 15 otwartych zakładkach, ale nawet 2-3! O co tutaj chodzi?!

Dodam, że parę razy odinstalowalem i reinstalowalem Chrome’a, ale nic to nie dało. Przeskanowalem komputer avastem i nie znalazło ani jednego wirusa. Jak piszę ten temat mam włączony Chrome, a tam Czytnik RSS i jedną stronę i wiesz mi też Safari. Działam na Viście Intel Core2 Duo 1,4GHz 2GB RAM.

Jakieś pomysły? :frowning:

przeskanuj Malwarebytes i daj ogi OTL

Miałem podobny problem z chrome tylko u mnie ulegał awari dodatek od avasta i zamrażało cały system na jakiś czas. Usunąłem avasta i zainstalowałem avg [tylko bez dotatku do przeglądarki] i problem znikł.To samo było z firefoksem -też dodatek ulegał awarji.

Sprawdź jak to jest z tymi dodatkami do przeglądarek od Avasta (wyłącz WebRep i sprawdź czy coś się zmieniło).

Dodatkowo sprawdź AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/en/downloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Zamknij przeglądarkę.

Uruchom AdwCleaner i kliknij Usuń (komputer uruchomi się ponownie).

Falcon89, dziekuje Ci