Google Chrome wyświetla strony domyślnie w języku angielskim

Witam. Posiadam Google Chrome oraz Windows 7 Professional. Od dłuższego czasu niektóre strony (jak np. wszelkie mysql, phototrans, czasami google) wyświetlają się domyślnie w języku angielskim. Kiedyś wchodząc na te strony był normalnie polski i nie musiałem nic zmieniać ani zapisywać aby tak było. W przeglądarkach Mozilla Firefox, Opera czy Internet Explorer otwarcie wyżej wymienionych stron powoduje otwarcie ich w polskim języku. Tak więc problem leży najprawdopodobniej w przeglądarce Google. Chrome jest po polsku i takiego właśnie pobierałem, niestety w ustawieniach nie mogę doszukać się czegoś takiego jak język preferowany. Dodam, że przeglądarka jest zsynchronizowana z moim kontem Google. W koncie Google mam ustawiony język polski jako pierwszy, główny i właściwie jako jedyny. Może Wy macie jakiś pomysł aby temu zaradzić, bo czasami jest to dość denerwujące gdy za każdym razem trzeba zmieniać język strony.

Jednak w Chrome jest taka opcja! Ustawienia > Zaawansowane… (na niebiesko, na dole okna) > Języki > wybierz, co trzeba (język polski) i restart przeglądarki.

Jest też opcja Usługi Google. Wpisując w google np. dobreprogramy, wyświetla się karta ze stronami www. Po prawej u góry jest zębate kółko Opcje. Są ustawienia wyszukiwania, czyli wybór języka. Po kliknięciu wyświetli się wybór języka usług, a poniżej języka wyszukiwania. Odpowiednie zaznaczyć i na dole ustawień jest opcja Zapisz. Kliknąć i wyszukiwanie, jak i usługi google będą po polsku, niezależnie, czy to Chrome, Firefox, czy Internet Explorer.