Google chrome- wyswietlanie sie reklam pomimo posiadania ad blocka

Ad block , nie działa tak jak powinien 

Kiedy wyjdę krzyżykiem z takiego pustego okienka odświeża mi stronę

-Często ze stron przekierowuje mnie na reklamę w innym okienku .

-Kiedy klikam w niektóre strony przekierowuje mnie na puste okno z napisem :“powered by OffersByContext”

Pobierz i uruchom AdwCleaner: https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/   Szukaj i później Usuń.

post-225811-0-08929200-1407699157_thumb. Nadal na stronach wyswuetlaja sie takie okienka zamiast reklam

Alice177, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Odinstaluj AdBlocka i ponownie zainstaluj. To zazwyczaj pomaga. Lub też zainstaluj wersję plus, jeśli takiej nie posiadasz.

Usunięcie adblocka i zainstalowanie adfendera, to też dobre wyjście. Z pustymi okienkami po reklamach, nie ma problemów w przeglądarkach.

W adblock plus trzeba w ustawieniach wybrać odpowiednio. Dla chrome jest także adblock bez plusa, w którym takie problemy nie występują. Czasami występują konflikty nadmiaru filtrów w adblock plusie.

Do chrome polecam rozszerzenie DoNotTrackMe, a więc nie uwidzisz szpiegów i przekierowujących reklam. Gdyby zaś wyskakujące okienko tracker info przeszkadzało za każdym razem, to klika się w kółko zębate i odznacza Show tracker info every page, Use albine tracker suggestions.

Chyba i ja do Opery zainstaluję ten dodatek szpiegowski, bo akurat szukam skutecznego. Ten dodatek myślisz, że jest skuteczny, i czy trzeba jakoś odpowiednio go skonfigurować?

Ghostery po nim nie ma co blokować. Skuteczny. Nawet bez blokowania reklam, to z NotTrackMe widać zablokowane reklamy przekierowujące…

Usunelam ad blocka i chcialam pobrac ghostery z chrome web store i nic nie mozna pobrac , zadnego rozszerzenia dodatku ;/

Ghostery nie blokuje reklam w sensie - wszystkie, tylko te z zawartością śledzącą i przekierowującą. Niestety, nie ma na Dobrychprogramach tego dodatku. Jest na innym portalu do pobrania. Na stronie pobierania trzeba wybrać przeglądarkę dla której zostanie pobrany Ghostery - masz tam do Chrome… i trochę.

http://www.programosy.pl/program,ghostery.html