Google Chrome - wyszukiwarka Google automatycznie wpisuje tekst "tvp pogoda"

Witam serdecznie. Trafił mi się bardzo śmieszny problem. Otóż wyszukałem sobie w Google, tvp pogoda. I od teraz kiedy wejdę na Google, to w polu wyszukiwania ciągle automatycznie pojawia się ten napis:

92827299045254234709.jpg

Kiedy go wymażę, to znowu się pojawia. Czyli wyszukiwanie innej frazy w Google, jest teraz niemalże niemożliwe hehe.

Po włączeniu wyszukiwania, na górze również się pojawia:

10956437503969729734.jpg

 

 

Jak próbowałem to wyeliminować:

  1. Normalnie backspace i restart przeglądarki oraz restart PC.

  2. Usuwając wyniki wyszukiwania w historii przeglądarki oraz historii w chmurze.

  3. Klikając opcję Usuń która czasem pojawiła się w polu wyszukiwania między podpowiedziami.

  4. Patrząc w ustawienia autouzupełniania formularzy.

 

Nic nie pomaga. Proszę o pomoc, jak się tego pozbyć? Nie mam w przeglądarce zainstalowanych rozszerzeń, które mogłyby taki problem powodować.

 

Info:

Przeglądarka: Google Chrome

System: Windows 7 SP1 Pro

Odinstaluj przeglądarkę i zainstaluj na nowo.

To powinno pomóc.

Przepraszam, ale takie rozwiązanie to bez sensu. Bardzo proszę o metodę bez reinstalowania przeglądarki.

Usuń ciasteczka.

Jest to ikona od wyszukiwania głosowego http://www.dobreprogramy.pl/Sterowanie-Ok-Google-trafi-takze-do-desktopowej-przegladarki-Google-Chrome,News,52621.html

Nie mam konta adwords, przy zalogowaniu do niego, pojawia się od razu opcja utworzenia konta:

 

I tak w sumie byłem pewny, że to nic nie da, dlatego wcześniej nie próbowałem, bo ciasteczka za to nie odpowiadają. Ale na wszelki wypadek spróbowałem, usunąłem wszystkie ciastka, gdzie była fraza Google. Oczywiście nie pomogło :P.

 

Edit:

Problem rozwiązany, powodem było rozszerzenie LastPass. Mianowicie jak ma się dodaną stronę do LastPass, to w jej edycji można przypisać dowolne dane do pól formularza, który jest na tej stronie. I w LastPass miałem wpisane tvp pogoda do formularza/pola wyszukiwania strony Google, dlatego wypełniało w ten sposób. Nie miałem pojęcia, że LastPass może to uczynić. I również nie mam pojęcia, jak ten tekst się tam dodał, hehe.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc :slight_smile: