Google chrome wyszukuje w j. ang. + ściąga się plik "search"

Witam

Od pewnego czasu google chrome nie działa jak należy. Otóż, nie dość, że ciągle muszę przestawiać w ustawieniach wyszukiwania żeby szukał tylko na polskich stronach, to jeszcze przy wpisywaniu hasła w pasku tym na samym górze od linków, pobiera sie jakiś plik “Search” . Nie wiem jaką on ma spełniać funkcje, ani po co sie w ogóle ściąga. Czy ktoś coś wie? NIe chce mi się reinstalować, jeśli problem i tak powróci to już wole zmienić przeglądarkę. Aa i jeszcze jedno, dosyć często zawiesza sie na chwile cała przeglądarka, tak że nie można ruszyć myszką ani nic, trzeba chwile odczekać. Dzieje się to np. przy włączaniu nowej karty.

Używasz jakichś rozszerzeń? Tu pomogło usunięcie rozszerzenia FastestChrome.

:smiley: Cześć

Search to jedna z wyszukiwarek jak google,bing,yahoo, ask itp. Chrome ma to do siebie ze ściąga te wszystkie śmieci a raczej programy które Chromem ściągasz.

Sam używam Chrome ale trochę przestawiona -jest to przeglądarka o nazwie Comodo dragon - zmodyfikowany Chrome przez przez firmę Comodo. Wyczyszczona ze zbędnych śmieci i znacznie podwyższona skala bezpieczeństwa. Własnie serch i ask to najbardziej agresywne cwaniaki i jak napisałeś są anglojęzyczne dlatego kierują na strony UK lub USA

Sprawdź co ostatnio ściągałeś , jakiś program który ściągałeś lub plik posiada w paczce SEaRCH . Usuń go i po kłopocie. Lub użyj tego programu który poleca pstrowsky

tutaj link Re: Niechciany Babylon

przez pstrowsky » 26.09.2012 (Śr) 19:49

Użyj tego programu http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner - (instalka poz dzieloną strzałką po prawej stronie )

Wyszukaj, usuń wszystko co znajdzie i odinstaluj program.

Tutaj link do tematu

niechciany-babylon-t504442.html