Google chrome - youtube problem

Witam, mam google chrome zainstalowanego najnowszego flasha i jave i nie chce mi odtwarzać filmików na youtube wyskakuje mi sorry we’re coś tam…

Pozdro

Prawdopodobnie masz zainstalowanego flasha tylko w wersji activeX (dla IE), musisz zainstalować wtyczke flasha w wersji NPAPI, pobierz ją ze strony: http://get.adobe.com/flashplayer/ (spod Google Chrome).

hej, no zainstalowałem i nic to samo pokaż screeny:

  1. jak wchodze na youtube:

http://screeny.pl/28368 - pojawia się coś o języku no to klikam ok żeby ustawić taki jaki jest i wyskakuje błąd że nie ma strony.

  1. jak chcę odtworzyć jakiś film:

http://screeny.pl/28371

Pozdro

Trzeba od razu było pisać konkretnie, a nie “sorry we’re coś tam”. Ten komunikat oznacza, że plik już nie jest dostępny, czyli najprawdopodobniej został z jakiegoś powodu usunięty.

Ujme to tak że za każdym razem gdy wchodze na youtube poojawia mi się to dotyczące języka który chce wybrać widoczne na screenie 1szym powyżej i gdy klikne cokolwiek ok lub anuluj jest błąd przeglądarki że strona nie istnieje czy coś, następnie gdy chce włączyć filmik jakikolwiek przy każdym pojawia się sorry we’re bla bla… mam flasha najnowszego mam jave chodza mi strony we flashu ale nie chcą ładowac się filmiki niegdzie nawet na {ciach} xD widać miniaturki ale jak włączę to nic ładuje się i się załadować nie może :frowning: na youtube te błędy z wyświetlaniem jeszcze na innych przeglądarkach działa wszystko ok tylko na chrome nie

Pozdro czekam na odpowiedź

Dodane 11.01.2009 (N) 12:06

Hej, pomoże ktoś ?? :frowning:

Pozdro

Witaj. Sprawdź czy Chrome dalej tak się zachowuje, gdy wyłączysz antywirusa. Ja mam Kaspersky Internet Security i gdy jest włączony mam takie same objawy ja ty.

Niestety nie wiem co i gdzie mam ustawić w Kasperskym, żeby Chrome działał normalnie. Nawiasem mówiąc, ta nowa przeglądarka bije na głowę szybkością i łatwością obsługi pozostałe, nawet Firefoxa, który potrafi ostro zamulić.

Pozdrawiam.

W ustawieniach Kaspersky’ego ochrona WWW zmień skanowanie z buforowania na strumieniowe. Pozdrawiam