Google Chrome (YouTube - problem)

Witam,

Mam pewien problem z YT na przeglądarce Google Chrome. Gdy włączę jakiś filmik to pasek buforowania jest już cały zapełniony. Hmm, myślę to fajnie, ale jest odwrotnie,(wtedy sobie pomyślałem) no dobra skoro to tylko graficznie tak wygląda to pewnie buforuje się normalnie, ale nie… Video nie buforuje się, albo robi to bardzo powoli. Nie wiem co zrobić, jeszcze za pierwszym uruchomieniem Chrome było okej. Pewnie nie do końca rozumiecie(ale możecie zadać jakieś pytanie)

Z góry dzięki i pozdrawiam. :smiley:

Dobrze by było jak byś wykasował z google chrome pamięć podręczną, wchodzisz w ustawienia google chrome (w rogu po prawej stronie) - narzędzia - wyczyść dane przeglądania i tu zaznacz opróżnij pamięć podręczną i usuń pliki cookie i inne dane witryn, reszta ma być odznaczona, jeśli to by nie pomogło to zalecam odinstalować chrome by po odinstalowaniu spowrotem zainstalować i to tyle.

Wyczyść pamięć podręczną flash playera na Linuksie to jest katalog ~/.adobe, a na Windzie pewnie gdzieś w C:\Users i Documents coś takiego :wink:

Reinstal przeglądarki robiłem. Cookies i te inne czyszczę jak już to ccleanerem. Tu problem z czymś innym jest…:

Mam taki sam problem, używam win7 64 bit.

Nie napisałeś czy na innych przeglądarkach masz ten sam problem. Masz?

Jak już robisz reinstall flash playera/przegladarki/javy, to programem Revo Uninstaller - najpierw odinstalowujesz nim programy, a potem po krótkim skanie - ślady po nich z rejestru i folderów. Zrób tak jeszcze raz z javą/FP i przegladarką, tym razem tym programem.

Potem uruchom optymalizacje Ashampoo WinOptimizerem, żeby wyczyścić ewentualne śmieci i dopiero zainstaluj przeglądarkę/javę/FP.