Google Chrome zacina się przy przeglądaniu stron

Chrome zacina się przy przeglądaniu.

FRST:

Addition:

Delfix:

Nie wiem dlaczego nie mogę usunąć pomimo uprawnień Administratora.

Po co odinstalowałeś FRST jeśli nie wiesz czy nie będzie ci potrzebny do naprawy.
Zajrzyj do menadzera zadań i sprawdz co z karta sieciową.
Co do pliku to ściągnij sobie Unlocker w wersji portable i tym usuń bo to najłatwiejsze.

Z kartą sieciową chyba wszystko ok

Dodam tylko , że firefox normalnie działa.

Sorry. Nie zadań (mea culpa) a urządzeń. Jeden z wpisów zwraca uwagę na Realtek RTL8192CE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC.
Więcej tu nie mogę

Sterownik jest wyłączony kiedy go włączyłem nic to nie dało więc wyłączyłem ponownie , ale co dalej w takim razie jest nie tak , że chrome się zacina.

Mam chyba podobny problem od 3 dni. Win7. Nagle przestało mi wczytywać strony, ciągle się ładują i ładują aż pokazuje się w chrome komunikat “Strona nie odpowiada” i czy zaczekać czy przerwać.
Sprawdzałem różne rzeczy, nawet dysk programem CrystalDiskInfo i pokazuje mi że “Dobry 21%” więc myślałem, że to dyskiem, że ma problemy z zapisem i miałem go wymieniać. Ale wczoraj taki sam problem pojawił się również u brata na Win10 i doszedł że po wyłączeniu osłon Avast na 10min nagle odblokowuje wczytywanie stron… Nic nie było robione zmieniane w avaście, itp. Program jest aktualny.
Problem jeszcze nie rozwiązany, nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Jak masz Avast to sprawdź czy masz tak samo. Kliknij prawym myszy na ikonę Avast w prawym dolnym rogu > Sterownie osłonami avast > wyłacz na 10min i powinno od razu odblokować wczytywanie stron.
Daj znać czy masz tak samo?

Ma Avasta.

U mnie jest podobnie , ale z lekką różnica przycina i po chwili się załaduje , ale ogółem zamula.
Wyłączyłem avasta na 10 min to momentalnie po odpaleniu chroma wszystko śmigało , a po włączeniu ponownie avasta znów to samo.
To co w takim razie zrobić dalej ?

Większość powie pozbyć się avasta. :wink:

1 polubienie

Z punktu widzenia wykrywalności zły nie jest. W testach zawsze w czołówce. Niestety w zakresie kompatybilności z innymi programami a nawet z systemem Windows potrafi sprawiać sporo problemów.

Ja używam avasta jakieś 12 lat i wcześniej problemów nie było. Co ciekawe największy problem występuje z przeglądarką najczęściej używaną Chrome. Firefox przyblokowało później ale po naprawie rejestru w ccleaner strony działają na razie normalnie. Natomiast w Chrome przez kilka min wczytywało normalnie. Później po czyszczeniu przeglądarki ccleaner z 5min. Opera używam najmniej i działa na razie normalnie. Dziwne.

Też nie miałem wcześniej problemów z avastem . Teraz pytanie co dalej czy da się to jakoś rozwiązać żeby to chodziło czy trzeba zainstalować nowy program antywirusowy , a jak nowy to pytanie jaki .

U mnie w ogóle nie wczytuje stron w Chrome gdy osłony są włączone i chyba problem jest z jakimś błędem avast ale jeszcze sprawdzam. Bo u mnie pojawiło się nagle. Oglądałem YT i chciałem w trakcie znaleźć coś w google i nie chciało go wczytać.

U Ciebie jest chyba inny problem, spowolnione ładowanie stron. Przypomniałem sobie, że kiedyś po skanowaniu pojawił się komunikat typu: “Twój adres IP jest widoczny…(…)”. Jeśli u Ciebie też był i wybrałeś “rozwiąż teraz” to prawdopodobnie aktywowałeś sobie VPN, który teoretycznie może spowalniać ładowanie stron. Sprawdź w avast po lewej stronie “Prywatność” > “SecureLine VPN” czy nie masz włączony, jeśli tak to wyłącz i sprawdź.
Przeczyść komputer programem adwCleaner i cCleaner. Nie wiem czy pomoże ale możesz spróbować. Jeśli nigdy nie czyściłeś komputera to na pewno go przyśpieszy.

Miałem taki komunikat kiedyś , ale go zamknąłem i tyle nic z tym więcej nie robiłem .
Z vpn takie coś mam tylko , a z rejestrem po ponownym skanowaniu i naprawie ciągle to samo wyskakuje .

U mnie problem jest taki że nie chciało wczytywać stron w chrome, natomiast w operze jest OK. Zauważyłem, że pomaga wyłączenie np na 10min osłon w avast i od razu puszcza.
Zauważyłem również że jak osłony avast są włączone i nie wczytuje stron to jak wyłączę program NetWorx (do zliczania transferu) to tak samo od razu puszcza. A NetWorx przez ponad rok działał u mnie OK.
Avast wykrył akurat wtedy odkąd problem się zaczął (wiem bo była data skanowania) że są otwarte porty na routerze, więc zablokowałem je, włączyłem skanowanie i odblokowało na jakieś 10min.
Możliwe że jest jakiś konflikt między Avast a NetWorx.

Co do Twojego problemu to spróbuj jeszcze zrobić naprawę avast:

Sprawdź też wtyczki w przeglądarce. Wyłączaj po kolei i sprawdzaj czy coś się zmieniło.

Naprawa nic nie dała.