Google Chrome zawiesza explorer.exe

Mam ogromny problem. Używam oryginalny Windows 7 64bitowy i mam dziwny problem po uruchomieniu przeglądarki Google Chrome. Dodatkowo testowałem na prawie każdej wersji chrome od 2.0 do 5.0 beta włącznie.

Problem wygląda tak - po chwili przeglądania stron, nie mogę nic po za nią robić na pulpicie. Jakby zamarł cały pulpit i kręci się kursor jakby coś wczytywał. Po prostu wnioskuje, że wiesza się Explorer.exe. Jedynie działa ALT + TAB i wylogowanie. Ja ten problem od dawna mam na tym systemie i nie wiem jak go zlikwidować. Wirusów żadnych nie mam i spamów raczej też nie bo sprawdzałem. Czyszczę rejestr programami itd.

Co to może być? Zauważyłem, że IE też mi się zawiesiło wczoraj.

Flasha przeinstalowałem i nic nie pomogło…

IE7,IE8 oraz google chrome korzysta z Aero, jeżeli w środowisku Windows Istnieje… jest to na pewno spowodowane jakąś aktualizacją bądź przez przepadek usunąłeś jakiś wpis w rejestr odpowiadający za to i google chrome jak i IE7 pamięta iż było Aero zastosowane sprzecza się i dochodzi do tzw. Bum. Osobiście nie mam Win7 i nie mogę jakoś ci tych wpisów przesłać, ale na pewno ktoś ma wiedzę na ten temat, ja sam wiesz, nawet nie znam silnika aero :wink:

Dodane 04.04.2010 (N) 10:43

Aha… możesz się zapytać w Microsofcie :wink: - Po angielsku do Ameryki, bo nie wierzę, że w Polsce ci coś pomogą :wink: