Google Chrome źle wyświetla strony

Na Ubuntu 12.04.4, Manjaro oraz Kubuntu 14.04 używam Google Chrome jako przeglądarki internetowej (proszę - nie pytajcie dlaczego akurat tej przeglądarki). Często się zdarza, że Chrome źle wyświetla strony - widoczne są jakieś szare prostokąty albo kwadraty zasłaniające część obrazu. Znikają one po około minucie od załadowania strony. Zainstalowany na tych samych distrach Firefox wyświetla te strony prawidłowo. Chrome pod Windows 7 też wyświetla strony dobrze. Czym to może być spowodowane? Wszędzie używam tych samych rozszerzeń, Chrome jest w najnowszej wersji.

Tutaj strona wyświetlana źle: Zrzut_ekranu_z_2014_04_14_17_03_00.jpg

 

Tutaj ta sama strona po upływie kilkudziesięciu sekund - wyświetlana dobrze:  Zrzut_ekranu_z_2014_04_14_17_03_42.jpg

 

Tutaj natomiast strona Forum z moim postem i szary długi prostokąt na dole po lewej: Zrzut_ekranu_z_2014_04_14_17_19_47.jpg

Wygląda, jakby w tym miejscu miała pojawić się reklama, ale przez błąd wtyczki albo AdBlocka nie mogła. AdBlock ma zaznaczoną opcję ukrywania zamienników reklam?

Po zainstalowaniu Chromium mam teraz zamiast prostokąta to: zrzut_ekranu3.jpg

Nadmienię, że jestem teraz w pracy i tutaj niektóre strony są zablokowane. Nie wiem czy to ma jakiś związek. Co do addblocka to sytuacja taka występuje bez względu na to czy addblock jest włączony, czy nie.

Czyli reasumując: w Firefox jest wszystko OK, w Chromium mam te napisy, w Chrome mam szare prostokąty.

Jaka wersja Flash Playera?

Sprubuj uruchomić przeglądarkę w trybie awaryjnym i napisz czy jest ok.

Tylko na tej stronie gdzie jest screen czy wszędzie?

Możliwe że to jakiś problem z Facebookowym Like It i Tweeterowym Follow - to są wtyczki wczytywane z zewnętrznego serwisu i zwyczajnie występował jakiś problem. Sam kiedyś trafiłem na taki problem - trzeba mieć wielkie szczęście.