Google chrome - znikający kursor/problemy z flashem

Witam. Mam problem z przeglądarką Chrome (najnowsza wersja). Otóż często przy oglądaniu filmików przeglądarka się zacina (najczęściej gdy oglądam na full ekranie a potem daję ESC). Raz pisze, że to problem z Flash Player, drugi raz, że z Shockwave Player (posiadam Adobe Flash Player 11 Plugin 64-bit i Adobe Shockwave Player 11.6). System to WIn 7 x64. Proszę o pomoc!

Mnie się też coś podobnego sporadycznie zdarzało kilka wersji temu, ale po aktualizacji flasha i przeglądarki problem zniknął System raczej nie ma tu do rzeczy, raczej nieszczęśliwy sprzęt i błąd przeglądarki.

Aktualizację niby przeglądarki zrobiłem, bo myślałem, że może jednak coś to pomoże, ale niestety nie. Próbowałem odinstalować też Adobe Flash Player 11 Plugin 64-bit i Adobe Shockwave Player 11.6, jednak to też efektów nie przyniosło. Może po prostu te wersje są trefne jakieś?

W sumie możliwe - bo te moje aktualizacje to było do nowszych wersji, to nie były reinstalacje. I takie krzaczki działy się również na Operze, ale po jakiś wersji już nie.