Google Chrome

Witam.

Czy w owej przeglądarce da się ustawić jakość przy pasku adresu pasek wyszukiwarki jak miało to miejsce w firefoxie. Po ostatnich aktualizacjach firefox nie nadaje się do pracy (zawiesza się, wolno chodzi, jest niestabilny), więc przestawiam sie na chroma, ale brakuje mi właśnie tego paska wyszukiwarki

beztytuumfd.jpg

wpisuje to co chcesz szukać w normalnym pasku adresu i autowatyczne nie szuka w google

Jest on niepotrzebny-pasek adresu służy również za tan pasek z innych przeglądarek,wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę.

Czy można go ustawić,nie mam pewności.

W Google Chrome nie ma możliwości ustawienia osobnego paska wyszukiwania jak to ma miejsce w przeglądarce Mozilla Firefox.

Dokładnie. Nawet wpiszesz parę liter i już wyskakują podpowiedzi wyszukiwarki Google albo z naszych zakładek. Domyślnie ma wyszukiwarkę Google ale jakby była inna to trzeba zmienić w opcje - podstawy - wyszukiwanie.

ok dzięki wielkie za odpowiedzi, nie zwróciłem uwagi na pasek :wink:

Nie da się w zwykłym Chrome, ale da się w ChromePlus.Efekt jest taki:

file.php?name=235C790827444039062D06E6B4625DBC

(ten mały pasek po prawej, to właśnie pasek wyszukiwania)

ChromePlus działa tak jak Chrome (bazuje na Chromium) ale ma kilka ciekawych dodatków i usprawnień. Są to między innymi:

-zintegrowany IETab

-Zintegrowany menadżer pobierania (inny niż ten od razu w Chrome)

-Pasek boczny z szybkim dostępem do Amazon, Google Maps, Facebook

-Zintegrowany Adblock

-Zintegrowana obsługa gestów myszy

kamykmm , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038