Google Chrome

(Kamykmm) #1

Witam.

Czy w owej przeglądarce da się ustawić jakość przy pasku adresu pasek wyszukiwarki jak miało to miejsce w firefoxie. Po ostatnich aktualizacjach firefox nie nadaje się do pracy (zawiesza się, wolno chodzi, jest niestabilny), więc przestawiam sie na chroma, ale brakuje mi właśnie tego paska wyszukiwarki

beztytuumfd.jpg

(adao1003) #2

wpisuje to co chcesz szukać w normalnym pasku adresu i autowatyczne nie szuka w google

(Bartolini234) #3

Jest on niepotrzebny-pasek adresu służy również za tan pasek z innych przeglądarek,wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę.

Czy można go ustawić,nie mam pewności.

(Pablo79) #4

W Google Chrome nie ma możliwości ustawienia osobnego paska wyszukiwania jak to ma miejsce w przeglądarce Mozilla Firefox.

(Qqqwww5) #5

Dokładnie. Nawet wpiszesz parę liter i już wyskakują podpowiedzi wyszukiwarki Google albo z naszych zakładek. Domyślnie ma wyszukiwarkę Google ale jakby była inna to trzeba zmienić w opcje - podstawy - wyszukiwanie.

(Kamykmm) #6

ok dzięki wielkie za odpowiedzi, nie zwróciłem uwagi na pasek :wink:

(kuba3351) #7

Nie da się w zwykłym Chrome, ale da się w ChromePlus.Efekt jest taki:

file.php?name=235C790827444039062D06E6B4625DBC

(ten mały pasek po prawej, to właśnie pasek wyszukiwania)

ChromePlus działa tak jak Chrome (bazuje na Chromium) ale ma kilka ciekawych dodatków i usprawnień. Są to między innymi:

-zintegrowany IETab

-Zintegrowany menadżer pobierania (inny niż ten od razu w Chrome)

-Pasek boczny z szybkim dostępem do Amazon, Google Maps, Facebook

-Zintegrowany Adblock

-Zintegrowana obsługa gestów myszy

(fiesta) #8

kamykmm , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038