Google drive pakiet 100GB

Kombinuję wykupić subskrypcję na pakiet 100GB, bo 15 GB już mi nie starcza.
Można tą subskrypcję opłacać co miesiąc jakoś ręcznie, google będzie przypominać by to opłacić kilka dni przed terminem?
Mam domyślnie zablokowane płatności bezgotówkowe kartą oraz bezgotówkowe bez fizycznej prezentacji karty, więc takie automatyczne pobieranie co miesiąc z karty nie będzie działać.

Żeby nie było sytuacji że im płatność odrzuci i z automatu wywalą mi pliki.

Z tego co się orientuję, to nie ma miesięcznych płatności - pakiet należy opłacić z góry.

Plików nie wywalą, po wygaśnięciu pakietu będą wysyłać monity, po pewnym czasie zablokują możliwość wysyłania/odbierania maili.

Miesięczne płatności ma pCloud, tyle że najtańszy pakiet ma 500GB, więc będzie drożej (21,99 PLN). Zapłacić możesz PayPalem, kartą kredytową albo PaysafeCard. Jeśli masz zablokowane płatności kartą, to możesz spróbować swoich sił z Revolutem.

Cytat You’ll be charged PLN 8.99 automatically every month until you cancel. Learn how to cancel
Cancel at any time in Subscriptions on Google Play
Currency fluctuations and bank fees may affect the final amount charged to you.

To działa jako subskrypcja na google play

Tak, masz rację. Nie zaglądałem do Google Drive ostatnio. Płatności podobne jak w pCloud. Revolut też może pomóc.

Są miesięczne, ale nie opłaca się bo w skali roku, płacimy za 10 miesięcy :slight_smile:
Wiem, bo wykupiłem.

Raczej myślałem na miesiąc, a jak będę bardziej przy kasie to na rok.