Google Earth - przycięcia przy wczytywaniu zdjęć Panoramio

Witam

Po ostatniej aktualizacji GE około miesiąc temu pojawił się problem z płynnością działania. Już przy uruchomieniu, które trwa dość długo program objawia problemy. Gdy już się uruchomi a ja spróbuję kliknąć na jakieś zdjecie Panoramio, problem znów się pojawia gdyż trzeba bardzo długo czekać (procesor w tym czasie nie jest obciążany). Wcześniej (przed aktualizacją) problem nie występował. Przeinstalowywałem program, zainstalowałem nowe sterowniki do Radka 4850 ale to nic nie dało. Internet też nie jest problemem.

Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

michal85 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978

Od czasu zamieszczenia tematu minął co prawda kwartał ale problem do wczoraj był aktualny. Jednak doszedłem do wniosku, że winny jest Virtual Box - co zweryfikowałem doświadczalnie (wcześniej podejrzewałem TC). Jak się okazało po zainstalowaniu tego oprogramowania czas wczytywania zdjęć w GE wzrastał nawet do 20 sekund. Deinstalacja VB natychmiast rozwiązuje problem. Winny jest prawdopodobnie sterownik instalowany przez Virtuala.