Google i poszukiwane hasła

Jak wpisać do wyszukiwarki Google, aby wyszukiwać hasła zaczynające się z tylko z dużej litery?

Chyba wciąż się nie da, pozostaje jak np. szukasz blendera to np. dodać -kuchnia / -gotowanie (jak szukasz programu) czy też -program / -oprogramowanie (jak szukasz tylko urządzenia kuchennego).

Jak testowałem np. +"ram" to nie zwróciło uwagi na wielkość znaków.
Ciekawe rzeczy wychodzą np. przy: +"ram" -"ram" - bez apostrofów znajduje jakieś azjatyckie strony.

Gugiel niestety ma to w zadzie… tak samo jak szukanie znaków specjalnych, albo jakiś ciągów z nimi.
Przykładowo wpisanie w guglarkę: %WINDIR%, da taki sam wynik jak wpis: & # 37 ; WINDIR & # 37 ;
(spacje usuń, bo tu na forum też taki wpis jest ignorowany)
Jedyne, jakie w miarę ten temat ogarniają to Duck, Yahoo i ewentualnie jakieś typowo do tego przeznaczone, jak na przykład SymbolHound.

uroki markdown / html na forum; ` ` i nie powinno nic zniknąć nawet ukośniki z raportu w ścieżce.

albo coś takiego że bezpiecznie wyświetlasz et - % (%).

Racja… zapomniałam o tym. No ale kto z nowych ludków ma o tym wiedzieć? Też żadnej info nie ma co i jak.
Przy wklejaniu jakiegoś kodu się pierdziaczy niemożliwie tutaj.

W tekście korektor podkreślił mnie wyraz akumulatorownia
Sprawdziłem słownik, a tam Akumulatorownia zaczyna się z dużej litery.
Chciałem wyszukać ten wyraz w Google, ale tam wychodzą tylko małe litery,
pomimo, że dałem to w cudzysłowie, chyba, że to początek zdania.

Żeby korektor nie pokazywał błędów zmieniłem
w słowniku ten wyraz i pochodne na małą litrę.

Niestety na dzień dzisiejszy nic z tym nie zrobisz używając gugla. A im się nie chce bawić ze zmianą. Wałkowane to było bardzo wiele razy na ich helpdesku i nic nie dało. Mają w zadzie szukajkę, słowniki i całą resztę odnośnie tematu i tyle. I chyba się zmian nie doczekamy. Niestety.

1 polubienie