Google kombinuje coś z Asystentem Google?

Fatalne wieści dla użytkowników Androida. Google pracuje ponoć nad nowym AI (komorkomania.pl)

Witam!
Jak w temacie. Daję linka do newsa z Komórkomanii, który mówi o jakimś nowym asystencie Google Pixie i kombinacjach z Bardem oraz obecnym Asystentem Google…

Jest się czego obawiać?

Tak. Lepiej kupić jakąś gaśnicę na wszelki wypadek.

Gaśnica już jest, tylko pusta. Podobno złożono już wniosek formalny o wymianę na nową, pełną;)

Co do tematu, oczywiste jest, że wszelkiego rodzaju asystenty będą rozwijały się w kierunku AI i naturalnej rozmowy. Czyli ma zadziałać też jak powiesz „hej Google weź włącz mi lampkę bo jakoś ciemno dziś i rozjaśnij na maksa bo nic nie widzę” a potem od razu zaczniesz mowic do kogos innego.

Z drugiej strony dziesiątki tysięcy smart urządzeń setek firm, które parują się z Asystentem Google nie mogą być od tak porzucone. Do tego nie dojdzie. Tak więc Asystent będzie działał równolegle a pytaniem jest czy Pixie będzie tylko dla Pixeli czy dla wszystkich.

Coś za coś.
Co kto woli.

Ej, bez żartów.

Pytałem o to, czy Asystent Google zmieni się w jakiegoś Google Pixie, no i czy Bard go zastąpi… To miałem na myśli…

To pytaj Googla, a nie na tym forum.

Jak zastąpi, to będzie miał tą samą funkcjonalność i będzie za darmo, ewentualnie dodatkowe funkcje będą premium. Taka jest moja opinia.