Google Mail Checker jak to ustawić w Chrome

A pocztę masz w GMAIL czy w Google Apps?

O to bardzo proste - klikasz dwa razy na tą kopertę i przeskakujesz do strony logowania na pocztę - logujesz się, program pobiera wszystkie ustawienia… to tyle…

Jeśli zapamiętasz hasło to wtedy nie będziesz musiał się logować za każdym razem. Przy logowaniu zaznacz opcję “Zapamiętaj hasło” i powinno działać…

A u mnie tak nie działa :frowning: mam pocztę w Gmailu, uruchamiam Chrome, a ta ikonka poczty, która powinna być czerwona, jest szara, i ma taki mały znak zapytania… jak się zaloguję w gmailu, to jest ok, ale wystarczy, że wyłączę i włączę chroma, to znów muszę się logować… mimo, że zapamiętałem hasło do Gmaila… szlag mnie już trafia z tą pocztą… chyba z powrotem przesiądę się na Opere…

być może przez pomyłkę klikasz wyloguj jak kończysz przeglądać strony. Spróbuj usunąć historię przeglądarki (łącznie z zapamiętanymi hasłami) i zapamiętać hasło jeszcze raz. To powinno pomóc…

nie klikłem wyloguj, bo jak np wyłączę i włączę Chroma, to on pamięta hasło, i jak wejdę na stronę gmaila, to już od razu jestem zalogowany… chodzi o to, żebym nie musiał wchodzić na stronę gmaila, żeby zaczęło to cuś działać…

Zrób inaczej - odinstaluj ten dodatek i zainstaluj Google Mail Checker Plus: https://chrome.google.com/extensions/de … jbfe?hl=pl - ja właśnie tą wersję tego dodatku mam i mi działa poprawnie…

już zaradziłem sprawie :wink: Wyje*ałem Chrome i wróciłem do Opery :stuck_out_tongue: chyba najlepsza przeglądarka…

Ja mam na to inny sposób… Miałem podobny problem ale zainstalowałem GMail Checker Toolbar w Windows 7 i informuje mnie on o każdym nadesłanym mailu…