Google Maps - jak dodać zdjęcia?

(IzabellaD) #1

Cześć
zastanawiam się, jak dodać zdjęcie do google maps, ale w lokalizacji innej niż “standardowa”. Spędziłam nad tym trochę czasu, dołączyłam do “Lokalni przewodnicy” ale nadal klops. Chciałabym dodać kilka zdjęć tak jak jest to zrobione na tym screenie

(Volant) #2

Nie ma żadnego screena.

Czy ten poradnik nie rozwiązuje Twojego problemu?
https://support.google.com/maps/answer/2622947?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=pl

(lordjahu) #3

Wytłumacz o co kaman a pomogę :slight_smile:

(IzabellaD) #4

W ten sposób udało mi się dodać zdjęcie do lokalizacji zapisanej w goole np “Mazowiecki Park Krajobrazowy”

googlemaps2|681x318

(Volant) #5

W dalszym ciągu nie można zobaczyć Twojego screena.

Zdefiniuj lokalizację niestandardową. Prywatna placówka?

(lordjahu) #6

nie wyświetla się link.

Napisz co dokładnie chcesz osiągnąć, wrzuć zdjęcie pod dane miejsce ?

(IzabellaD) #7

Tak, chciałabym dodać zdjęcie dokładnie w miejscu jego zrobienia, nie jest to placówka, zwykłą droga w lesie,

googlemaps2
Jeśli ten sposób dodanie screen’a nie zadziała ordynarnie podlinkuję zdjęcia ;D

(lordjahu) #8

Tak to możesz dać tylko zdjęcia sferyczne - https://www.google.com/streetview/

(IzabellaD) #9

to zmienia postać rzeczy, idę poczytać z czym to się je :slight_smile:

(IzabellaD) #10

Cześć
temat całej dyskusji morze być nieco mylący, ale po co zakładać nowy.
Mam nowe pytanie dotyczące map google.
Ostatnio dodałam nowe zdjęcie sferyczne z mojego telefonu, zdjęcie gdy je obejrzeć na mapie pokazuję się we właściwym miejscu

jednak, gdyby chcieć je obejrzeć z pozycji użytkownika niezalogowanego lub innego zdjęcia nie ma tam gdzie być powinno

czy mogę to jakoś poprawić i co zrobić alby na przyszłość błąd się nie pojawiał?

(lordjahu) #11

A gdzie się pojawia ?
Być może nie minęło za wiele czasu od dodania do map i wciąz oczekuje na akceptację administracji. Wiele razy jest też tak że po pewnym czasie są nanoszone zmiany dotyczące dróg i zdjęć elementów.

(IzabellaD) #12

Pojawią się w zasadzie nigdzie… u mnie wygląda to tak:

do tej pory zdjęcia pojawiały się niemal natychmiast i zazwyczaj dobrze zlokalizowane
czy przyczyną może być fakt, że omyłkowo wrzuciłam do z innego konta niż robiłam to wcześniej?
na telefonie mam dwa konta google: służbowe i prywatne ( czasami w niektórych programach przeskakuje) na prywatnym koncie mam “lokalnego przewodnika” i nigdy nie miałam tego typu problemu.

(lordjahu) #13

I tak może być. Przewodnicy Google mają nieco większy zasób zaufania :slight_smile:

(IzabellaD) #14

Dzięki! tak sklopsić takie zdjęcie… nawet swoje auto w ofiarze tej fotki zakopałam w błocie ;D