Google Music zaproszenia

Witam

Rozdam 8 zaproszeń do serwisu muzycznego Google - Google Music (BETA). Chętnych, proszę o podawanie w tym wątku swoich adresów e-mail.

Pozdrawiam :slight_smile:

PS.

Serwis zapowiada się świetnie. Nie ma to jak “trzymanie” całej naszej kolekcji muzyki w chmurze i odsłuchanie dowolnej piosenki z każdego miejsca na świeci :slight_smile:

w Polsce to nie działa po zalogowaniu dostaje taki komunikat

@zord

Da się to obejść przez http://hidemyass.com/. Google przed chwilą wysłało mi zaproszenie i korzystam z ich usługi a znajduję się na terenie Polski. Jeżeli ja koś zaproszę to chyba tez będzie mógł korzystać (przynajmniej wypróbować).

Ja poproszę zaproszenie :slight_smile:

Adres: piotrek2255NIESPAMUJ@gmail.com (wytnij NIE SPAMUJ)

Pozdr.

@mPiter

Zaproszenie wysłanie. Napisz czy działa :slight_smile:

Wysłałem ci wiadomość z moim mailem na PW.

Poproszę o zapka :wink: kodz4k@gmail.com0

Wysłano :slight_smile:

Wysłano :slight_smile:

rafalh85

(małpa)

gmail

(kropka)

com

(małpa) to @

(kropka to .

Wysłano, napisz czy działa :slight_smile:

co to znowu za wynalazek ? coś jak lastfm ?

wysockicoaching@o2.pl jeżeli ktoś ma jeszcze zaproszenia. Dzięki.

Czyli wychodzi na to, że jeżeli ja kogoś zaproszę to i tak nie będzie mógł używać Google Music BETA. W takim razie polecam zapoznanie się z TYM poradnikiem. Sam go stosowałem i po kilku dniach Google wysłało mi zaproszenie :slight_smile:

Witajcie!

Baaaaardzo chętnie skorzystałbym także z Google Music lecz ciągle brak zaproszenia - duży problem:/ Powyższy link od Senei wydaje się już przedawnionym (alternatywa rada z komentarza również).

Jeśli rozwiązaniemy byłby mój mail -> m.j.czech[małpa]gmail.com - to bardzo byłbym wdzięczny:)

Niestety wychodzi na to że zaproszenie od innego użytkownika nic ci nie da, zaproszeni w ten sposób i tak nie mogą korzystać z usługi w Polsce. Ja mam zaproszenie bezpośrednio od google i u mnie działa bez problemu, nie wiem na jakiej zasadzie google rozsyła te zaproszenia bo jedni je dostają, a inni nie. Przypuszczam że google ma jakiś system oceny użytkowników pod kontem przydatności w testach, ja biorę udział już w kolejnych testach, zawsze starem się dzielić z google swoimi spostrzeżeniami, zgłaszam zauważone błędy i pewnie dlatego bez problemu załapałem się na zaproszenie.