Google nie wyszukuje żadnych treści

WItam,
Umieszczam ten wątek w tym dziale, ponieważ nie znalazłem dedykowanego forum na tego typu błąd.

Od wczoraj mam dziwny problem z wyszukiwarka Google, mianowicie nie wyszukuje mi ona żadnych treści.
Jakiego zapytanie bym nie wprowadził zawsze dostaje odpowiedź

Podana fraza - zapytanie - nie została odnaleziona.

Dzieje się tak i na telefonie i na komputerze, czyli wszędzie tam gdzie mam zalogowanie swoje konto - po wylogowaniu konta wszystko działa ok.
Myślę, że ma to jakiś związek z właśnie moim kontem jednak nie wiem co może być tego przyczyną - żadnych ustawień konta nie zmieniałem, a problem zaczął występować samoistnie od wczoraj.
Proszę o pomoc jeśli ktoś spotkał się już z tego typu problemem.

Próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki?

https://support.google.com/websearch/answer/6223687

tak, jednak jak pisałem problem występuje również na telefonie.
Udało mi się dojść do tego, że po kliknięciu przycisku narzędzia i wybraniu “dokładnie” zamiast “wszystkie wyniki” wyszukiwanie działa.
Jest to jednak uciążliwe za każdym razem zmieniać tą opcję, żeby coś wyszukać, gdyż domyślne zaznaczona jest ta pierwsza.

W takim razie wygląda to raczej na błąd Google. Proponuję to zgłosić bezpośrednio.

1 polubienie

OK, dzięki za pomoc.
Zgłosiłem poprzez opcję “Prześlij opinie”, nie znalazłem żadnej innej opcji bardziej adekwatnej do zgłaszania błędów. Mam nadzieję, że odpowiedzą mi w tym stuleciu :wink:

1 polubienie
  1. Będąc zalogowanym wybierz ustawienia konta Google
    obraz
  2. Następnie
    obraz
  3. W pierwszym punkcie, jeśli masz funkcję włączoną, wybierz poniżej
  4. Wybierz edycję
    obraz
  5. Odznacz 1 dwukrotnie wybierając Wstrzymaj
    Wyłącz 2 wybierając Wstrzymaj
    obraz
  6. Wyloguj się z google na urządzeniach i PC, zaloguj się ponownie i sprawdź

Na podstawie tematu Google instant doesn’t work only when I’m signed in

2 polubienia

Dzięki bardzo to pomogło - teraz wszystko działa prawidłowo.
Dziwne tylko to, dlaczego wyszukiwanie przestało nagle samo z siebie działać - nie modyfikowałem przecież żadnych opcji.
W każdym bądź razie teraz wszystko śmiga, jeszcze raz dziękuje za pomoc :wink:

Temat do zamknięcia

1 polubienie