Google Now nie uruchamia się na komendę Ok Google

Jak w temacie zainstalowałem najnowsza aktualizację googla żeby korzystać z Google Now ale nie da się go uruchomić głosowo gdy kliknę w ikonę mikrofonu wszystko działa bardzo dobrze

1 polubienie

Moźe mówisz z złym akcentem.


Niestety nie działa żaden akcent ani nic takiego zresztą na poniższym filmie widać że różnymi akcentami gość mówi i działa o u mnie nic nawet nie drgnie https://www.youtube.com/watch?v=5vrrtJA3oRU

Jak wchodzę w ustawienia Google Now->Wyszukiwanie głosowe->Wykrywanie “OK, Google” to przy funkcji W dowolnej chwili powiedz “OK, Google” mam informację, że ta funkcja nie jest dostępna w moim języku. Myślę, że to jest przyczyną problemu.

1 polubienie

Mi też nie działało. Odznaczyłem za to funkcję Obsługa bez użycia rąk -> przez urządzenie Bluetooth.

Wróciłem do pulpitu, potem zabiłem aplikacje w tle i działa :slight_smile:

1 polubienie

Nie mam informacji że ta funkcja jest niedostępna w moim telefonie, włączyłem później wyłączyłem obsługę bez użycia rąk i nadal nic mam Androida 6.0 Marshmallow
EDIT: Uruchomiłem funkcję należało włączyć w wyszukiwaniu głosowym język angielski. Niestety powstał kolejny problem. Nie mogę wysyłać smsów za pośrednictwem google now, wpisuje się adresat i treść ale wyskakuje komunikat że nie powiodło się wysłanie wiadomości