Google Play - ikona aplikacji na nowym ekranie

Hej, czy jest możliwość, aby zmienić, że po instalacji aplikacji ze sklepu google play ikona nowej aplikacji pojawia się na stworzonych już do tej pory ekranach? W tej chwili mam 2 ekrany, nowa aplikacja zawsze pojawia mi się, na 3 ekranie który tworzy się automatycznie tylko dla tej ikonki

Tel: Samsung A52
Android: 12

Wyłączyć/zablokować i dodawać ręcznie jak często otwierasz.

Jak rzadko to niech siedzi w „szufladzie” lub używaj „OK Google, otwórz aplikację XYZ” jak nazwa jest zapamiętywalna.

Przytrzymujesz gdzieś na ekranie głównym (gdzie nie ma ikonek), wybierasz Preferencje / Ekran Główny i odznaczasz „Dodawaj ikony aplikacji do ekranu głównego”:

Jej/Jemu być może brakuje opcji, wstawiaj na pulpit nr 1 a nie twórz nowy lub na „Home” - wtedy chyba trzeba zmienić launcher na hakerski (Nova Prime/Beta chyba nawet takiego czegoś nie dodała).

Nie mam tej opcji, ale domyślnie wszystko nowe sie dodaje. Probowalem ztez tej opcjo blokuj ale nadal tworzy 3 ekran :slight_smile: nie mam pomysłu

Zainstaluj inny launcher i tyle zamiast je przenosić lub usuwać i olej systemowy.

Beta to niby edycja Prime bez czekania na przecenę licencji na około 2 zł (promocje np. świąteczne lub noworoczne) z 12-22 zł (obecnie 19 dych za premium).