Google po Chińsku, ciągła zmiana języka, w pasku zakładek

Witam serdecznie. Mam spory problem, kilka dni temu ściągnęłam program do zmiany IP- Hide IP Platinum.Kilka dni było OK, wciąż zmieniał IP, i pokazywał, że znajduję się w innej częśći świata. Najczęściej Chiny. Ale po 3-ch dniach kiedy weszłam w przeglądarkę Mozilla Firefox, okazało się, że Google wyświetla się po Chińsku. Wkrótce zaczęło dziać się to samo ze stronami w posku zakładek osobistych. Odinstalowałam program, ale problem nie zniknął. Nadal zmienia mi IP, i coraz nowe strony z dnia na dzień zmienia na Chiński. Zjada mi kompa, a jest już dawno odinstalowany. Pomocy, co robić??? Pozdrawiam

wpisz http://www.google.pl

tam bedziesz miala Ustawienia

20061110114436qd0.th.jpg

wybierz z listy polski

Zobaczz tez panel sterowania opcje regionalne i jezykowelokalizacjaPolska

skonfiguruj tez recznie swoje poloczenie czyli dnsy

Cieszę się Judy, że Cię to bawi. Może przyjdę do Ciebie na korepetycje. A Google nawet jeśli wpisuję adres to wyświetla po Chińsku. Weszłam w Twój link i też kitajski-Szok. Nie mogę ustawić, bo nie otworzę po Polsku.

Po prostu Google wykrywają jezyk twojej przeglądarki i według niego wyświetlają zawartość.

W Firefoksie:

Narzędzia --> Opcje --> Zaawansowane.

W polu Języki klikasz Wybierz.

Dodajesz lub zaznaczasz polski i przenosisz na górę listy.

Potem 2 x OK.

Narzędzia --> Wyczyść prywatne dane.

Czyścisz wszystko.

Restart przeglądarki.

Nic nie dało.Nie da się wyczyścić, ani odinstalować.Ale zniknął Chiński. Tylko, że teraz wogóle resetuje wszystkie połączenia.Chciałam odinstalować i ściągnąć jeszcze raz, ale nie da się .

OT kosz.