Google Podpowiedzi wyszukiwania po prawej stronie zamiast na dole

Witam. Mam problem z wyszukiwarką google. Podpowiedzi wyszukiwania pokazują mi się po prawej stronie zamiast standardowo na dole pod polem wyszukiwania. Na każdej przeglądarce mam ten problem, używam Google Chrome jednak na Edge ten problem też występuje. Jak mogę to naprawić? Tu link do zdjęcia jak to wygląda Screen Google Z góry dzięki za pomoc
System Windows 10 Pro 64 bit wersja 1809

Sprawdzałeś opcje z opróżnieniem pamięci podręcznej w chrome/edge od samego początku?

Niby strony na jakiś 1 dzień zwolnią ale może i Google się naprawi.


Mam tak samo w Firefox, raczej Google coś nieświadomie popsuło? Najlepiej czekać chyba, że czekasz na zbawcę co to naprawi w Stylus / Stylish czy Tampermonkey / Violentmonkey.

1 polubienie

Wyczyść pamięć/cache przeglądarki lub pobierz dla testu wersję portable (dzięki temu będziesz mógł sprawdzić działanie na czystym profilu), jeśli nie chcesz czegoś istotnego dla Ciebie utracić… Mi to wygląda na błąd w pliku CSS (może brak wartości określającej szerokość elementu, przez co domyślnie dopasowuje się do zawartości/tekstu w nim zawartym). Tyle że nie u wszystkich ten błąd występuje (albo gugiel ma kilka źródeł stylowania swoich stron i części wpadło z błędem, albo niektórzy załapali się na wersję sprzed poprawki, a przeglądarka im to zbuforowała i ciągnie błąd z podręcznej, która odświeża się co jakiś tam interwał czasowy, np. raz na tydzień).

Jak dla mnie Google to naprawił po jakiś 30 - 60 minutach, około 1:40 “:clock130:” miałem już normalnie w Firefox.

I niestety usuwanie cache nie pomagało, wciąż widać na serwerach był wadliwy plik.