Google przekierowuje na strony z reklamami


(Zerosmialosci) #1

Witam.

Od dłuższego czasu walczę z jakimiś wirusami. Przy klikaniu w linki z wyników google, przekierowuje mnie na strony z reklamami, nie mogę włączyć Centrum Zabezepiczeń Systemu Windows (tzn mogę włączyć poprzez services.msc ale za chwile cos go wyłącza...) :-/ DrWEB, AdAware, SpyBOT, MBAM, SpywareTerminator...znajdują coś, usuwają, ale to nic nie daje.

Logi:

OTL : http://wklej.to/RcN5s

OTL Extras: http://wklej.to/bgp87

HiJack: http://wklej.to/wDavW

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.


(Spandau) #2

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.


(Zerosmialosci) #3

log z usuwania: http://wklej.to/J2O2T

po usuwaniu: http://wklej.to/sMGji

extras: http://wklej.to/zHmCK

Po restarcie włączył się microsoft security essentials, ale dalej wyłączone jest centrum zabezpieczeń. Klikam w ikonkę z flagą i dostaje komunikat że nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczen systemu windows.

Co do googli, to chyba się poprawiło. Przestał odsyłać mnie na strony z reklamami.

Dziękuję za pomoc.


(Spandau) #4

Jakiego programu antywirusowego używasz obecnie bo jest tego tyle w logu że się gubię. W każdym razie Lavasoft Ad-Aware, Spybot do usunięcia

Tym zajmiemy się na końcu po usunięciu infekcji i nie potrzebnych programów Proszę pisać.


(Zerosmialosci) #5

SpyBOT i Ad-Aware usunięte. Używałem zwykłego anty-wirusa microsoftu (Essentials?) ale jakis wirus go wyłączył. W miedzy czasie zainstalowałem ClamAV ktory wspoldziala razem ze Spyware Terminatorem. Centrum akcji udało mi sie uruchomić w services.msc.

otl: http://wklej.to/lEHHf

extras: http://wklej.to/68wHi

pozdrawiam


(Spandau) #6

Prawdę mówiąc nie wiem czy usuwałeś te programy bo w logu nadal widać np to Jeśli to pozostałość to pisz będziemy usuwać.

Na temat tego softu się nie wypowiem bo nigdy go nie miałem Sugeruje inny pakiet zabezpieczeń Taki jak Avira lub AVG antywirus do tego Comodo Firewall + Malwarebytes ale to Twój komputer więc sam decydujesz.

Wiec to już wszystko