Google ReCaptcha Problem

Witam. Mój problem wygląda następująco:
Adnotacja%202020-05-15%20193230

Za każdym razem kiedy próbuje zrobić ReCaptcha wyskakuje mi coś takiego. Jeżeli jakimś cudem uda mi się to załadować to jak bym nie zrobił to będzie pisać że zrobiłem źle i wyskoczy ten o to błąd. Ten błąd wyskakuje mi przy logowaniu się do Rockstar Games.
Proszę o szybką pomoc, z góry dziękuję.

1 polubienie

Też miałem wczoraj (14.05.2020) problem z logowaniem się do Rockstara - chyba dopiero za 50-tym razem weszło mi te p#@^%!!! ReCaptcha. Podejrzewam, że to problem od nich.

Tak, najprawdopodobniej to problem Google ponieważ bardzo dużo ludzi teraz próbuje się zalogować. Ale jest to niesamowicie W******ące. Próbuję już od dobrych 2 godzin i nic. Chciałem jeszcze dziś zagrać w FiveM lecz niestety. Nic z tego może tak około 00 godziny dzieci pójdą spać i odciążą serwery, spróbuję jeżeli to podziała dam znać i zamknę temat. Utworzyłem ten temat ponieważ ludzie pisali że męczą się z tym już kilka miesięcy i się przeraziłem.

Miałam dokładnie ten sam problem.Trochę się…poirytowałam,ale koniec końców się udało…

Ten sam problem na Rockstar miałem. Po kilkunastu próbach, weszło. Co do gry online w GTA V… poczekać. Serwery są przeciążone. Mi udało się wejść na serwer i stworzyć postać, po prawie 10 minutach czekania, aż gra wejdzie na serwer. Po wejściu na serwer, tekstury “mrygały” kolorem białym (epilepsji było można nabawić się) i to tylko w online. Kilka osób co weszło że m na na serwer, od razu wyszli z gry, pewnie problem ten sam. Wina przeciążonych serwerów. Za tydzień, może pograsz spokojnie w online.

Jako że do GTA V jak i Online zwykłego mogę normalnie wejść, nie ma z tym problemu. Lecz jeżeli odpale FiveM I oni tak każą się zalogować to tam zaczynają się schodki, do tej pory sie nie zalogowalem😡

Po kilku próbach ReCaptch na FIveM zaskoczył.
Udało Ci się połączyć z jakimkolwiek serwerem na FiveM? Mi nie. Serwery, na które próbowałem wejść losowo, wymagają klienta Steam.

Co do wchodzenia na serwery Online, to jest normalny czas ładowania (gdy gra musi przemielić się i pozwolić ci wejść, kolejne przełączenia między fabularnym a Online są o wiele krótsze). Tak jest zawsze, przyzwyczaj się :slight_smile:
Lagi na serwerach Online najczęściej zaś rozpoznasz po bugujących się pojazdach, które potrafią podskakiwać (grając ze znajomymi najlepiej to widać).

No nie mów, że aby wejść do gry Online, trzeba swoje odczekać? 10 minut?

Tak jest, niektórym mielonka leci nawet pół godziny.
Jeżeli z obecnej sesji (na publicznych u mnie często się zdarza, bo kluby nocne niezbyt bardzo lubią moją grę) wyrzuciło wszystkich graczy (pod klawiszem „Z” jesteś sam ty), to znaczy że ciebie wyrzuciło z tej sesji. Wtedy też można to wykorzystać, bo jednocześnie tworzy się pusta sesja, do której można zaprosić znajomych.

Ok. Rzeczywiście, dołączenie do sesji trwa długo. Fora już przejrzałem.
Konsolowcy tak samo mają?

Mam pytanie… Próbuje 2 dni już tą recapatche zrobić, lecz nie udaje mi się osoby którę to miały pomożecie? Muszę resetować launcher? Ciągle próbować te obrazki weryfikować? POMOCY!!!

Proszę o odp

Nie restartuj, szkoda czasu. Ciągle weryfikuj, w końcu zaskoczy.

No niestety nic nie poradzisz. Z pół godziny klepałem te obrazki. W Rockstarze na pewno wiedzą o tym bo wielu ludzi ma problemy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Spróbuj zalogować się bezpośrednio na konto Rockstara a nie poprzez FB czy Google.

Gram Online od ok. 3-ech godzin. Nie wywala, grać można spokojnie. Problemem jest ReCaptch, ale to na szczęście jednorazowe jest.

po 10-cio minutowych próbach wyskoczył mi ten obraz z napisem Your computer…
co teraz? (nie da się go wyłączyć)

Pobierzcie ten dodatek dla Firefoxa: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/recaptcha-solver/ i dla wersji mobilnej: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/auto-captcha-submit-pro/?src=search. Automatycznie rozwiązują, albo blokują ReCaptchę i to działa w przypadku generatora plików apk

W przeglądarce może i działa, ale nie w Launcherze.

To ja do końca nie wiem jak to jest, ale np. Roblox odpala się przez launcher w przeglądarce i dopiero na niej można się logować jak pamiętam. Nigdy nie miałem captchy jak się gdziekolwiek logowałem bez przeglądarki