Google Stadia, kupowanie gier w cenie dla subskrybentów

Cześć,

Mam subskrypcję na Google Stadia do wersji Pro. Czy, jeśli kupię grę, której cena obejmuje zniżkę dla Pro, to czy po zakończonej subskrypcji, gra dalej będzie dostępna dla mojego, darmowego konta?

Ostatnio był darmowy weekend gry Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, grało mi się świetnie. Teraz, do 4-ego czerwca grę można kupić za 37zł i zastanawiam się, czy jej nie kupić. Ale co z grą będzie, jeśli skończy mi się subskrypcja i przejdę na darmowe konto?

Anulowanie subskrypcji Stadia Pro spowoduje utratę dostępu do bezpłatnych gier i dodatków, które użytkownik otrzymał w ramach tej subskrypcji. Użytkownik będzie nadal miał dostęp do kupionych przez siebie gier i dodatków.

Ze strony Google stadia odnośnie subskrypcji

  • odnośnie zakupu

Kupione Treści .Kupując Treści („Kupione treści”), uzyskujesz niewyłączne, niepodlegające przeniesieniu prawo dostępu do Kupionych treści zgodnie z Warunkami i wszelkimi dodatkowymi ograniczeniami wskazanymi podczas zakupu lub uzyskiwania dostępu. Zakup Treści oznacza, że otrzymujesz prawo dostępu do Kupionych treści za pośrednictwem Usługi. Nie oznacza to przeniesienia praw własności do Kupionych treści.