Google Stadia, Windows 7, opóźnienia

Na Windowsie 7, Google Stadia nie jest grywalne, gdyż są za duże opóźnienia (lag input). Natomiast na Windowsie 10, Stadia działa idealnie (na tym samym sprzęcie). Czy ktoś wie, w czym problem może leżeć, że na Windowsie 7 Stadia dostaje duże lag input? Przeglądarka Edge, czy też Google Chrome - efekt ten sam.

Czy aby Twój ISP nie nałożył popularnego lejka na łącze przy jednoczesnym kłamaniu, że lejka brak? To ostatnio popularny trick ISP

W gniocie znanym jako windows 7.

Może wina działania Google Stadii, niby sam pisałeś, że powinna wejść na rynek w 2040 jak będzie dopracowana i może za późno na takie zabawki.

Google Stadia już zdążyła poprawić się, obraz wyświetlany jest w porządku, nie to co ostatnio. Windows 7 jest spoko, przełączam się między Windowsem 10. Bardziej mi Win7 odpowiada, ale to też dlatego, że mam komputer jeszcze z Core 2 Quad i z dyskiem HDD. Lejka tzw. nie mam i nigdy nie miałem nałożonego.


W przeglądarce Edge na Chromium, gdzie znajdę przyśpieszanie sprzętowe? To bym wyłączył i zobaczył jaki efekt będzie. Chrome nie mam, usunąłem, na jego miejscu Firefox.